Sözcü Plus Giriş

Aydın’ı karıştıran iddia: Evin altında tonlarca altın var

Aydın'ın Koçarlı içesinde, evlerinin altında tonlarca altın olduğu yönünde çıkan haberlere ilişkin ev sahibi Hayriye Ünlü konuştu. İddiaları yalanlayan Ünlü, "Yalan söylüyorlar. Biri oğluma şaka söylemiş, o şakayı da ardından böyle ilerlettiler. Her taraftan korku içerisindeyiz. Burada altın falan yok, biz bilmeyiz böyle şeyleri. Dağın dibinde oturuyoruz. Biri 500 bin lira vereceğim diye şaka yapmış. Kesinlikle öyle bir şey yok" dedi.

Güncellenme: 23:58, 25/10/2018
Aydın’ı karıştıran iddia: Evin altında tonlarca altın var

Çeşmeköy Mahallesi’nde yaşayan Hayriye Ünlü, yaptığı açıklamada son günlerde “evinin altında altın olduğu” yönünde medyada haberler yer aldığını belirterek, bunun gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

İlginizi ÇekebilirKanalizasyon kazısında tarihi sütunlar bulunduKanalizasyon kazısında tarihi sütunlar bulundu

“GÜLÜNECEK DURUMA DÜŞTÜK”

Gündeme gelen iddialar nedeniyle zor durumda kaldıklarını ve bunun gerçek olmadığını kimseye inandıramadıklarını dile getiren Ünlü, şu anda “gülünecek duruma düştüklerini ve rahatsızlık duyduklarını” vurguladı.

Fotoğraf: AA

Fotoğraf: AA

“KORKU İÇERİSİNDEYİZ”

“Oturdukları yerde tonlarca altın bulunduğunun doğru olmadığını” yineleyen ve konuyu İlçe Jandarma Komutanlığına da bildirdiklerini aktaran Ünlü, şunları kaydetti:

Fotoğraf: AA

Fotoğraf: AA

“Yalan söylüyorlar. Biri oğluma şaka söylemiş, o şakayı da ardından böyle ilerlettiler. Her taraftan korku içerisindeyiz. Burada altın falan yok, biz bilmeyiz böyle şeyleri. Dağın dibinde oturuyoruz. Biri 500 bin lira vereceğim diye şaka yapmış. Kesinlikle öyle bir şey yok.” AA