Sözcü Plus Giriş

Aynı yerde, aynı ‘imdat’ çığlıkları!

Samsun’un Bafra ilçesinde iddiaya göre Kızılırmak nehri sazlık alanda bir kişinin imdat çığlıklarının duyulduğu ihbarı üzerine polis harekete geçti. Nehir boyunca yapılan aramalardan sonuç alınamadı. 16 Mart'ta gece yarısı Kızılırmak Nehri’ne atlayan Osman Ertekin ile Belgin Ş. dakikalarca kurtarılmayı beklemiş, akıntıya kapılan 2 kişi kaybolmuştu. Arama çalışmaları sırasında cansız bedenlerine ulaşmıştı

Güncellenme: 07:47, 19/04/2018
Aynı yerde, aynı ‘imdat’ çığlıkları!

Olay Bafra ilçesi Kızılırmak Nehri sedde yolu üzerinde meydana geldi. İddiaya göre bir kişi polis ekiplerine nehrin sazlık bir bölümünde mahsur kalan iki kişinin sesini duyduğu ve yardım çığlıkları attığı gerekçesiyle ihbarda bulundu. Olay yerine çok sayıda polis İtfaiye ve ambulans ekipleri sevk edildi.

kizilirmak-dha21

Ekiplerin yaptığı arama çalışması sonucunda herhangi bir ses ve kişi bulunamadı. Irmağın sazlık bölümünde ses duyduğunu iddia eden ihbarcı polis ekipleri tarafından ifadesi alınmak üzere karakola alındı. İhbarcının verdiği ilk ifadeye göre ise ırmağın sazlık bölümünde imdat çığlıkları duyduğu gerekçesiyle polis ekiplerini arayıp yardım istediklerini belirtti. Olayla ilgili arama çalışması sürüyor.

İlginizi ÇekebilirKızılırmak'ta can pazarı!Kızılırmak'ta can pazarı!
16 MART’TA 2 KİŞİ ÖLDÜ16 Mart gece yarısı Samsun'un Bafra ilçesinde Çetinkaya Köprüsü'nden Kızılırmak Nehri'ne atlayan Osman Ertekin (19) ile Belgin Ş. (15) dakikalarca kurtarılmayı beklemiş Akıntıya kapılan 2 kişi çığlıklar içinde gözden kaybolmuştu. Arama çalışmaları sırasında Osman Ertekin ve Belgin Ş.’nin cansız bedeni bulunmuştu. 15 yaşındaki kız çocuğu Belgin Ş. ile evli ve bir çocuk babası olan Osman Ertekin'in sevgili oldukları iddia edilmişti.

 

Yayınlanma Tarihi:07:26,