Bağdat Caddesi’nde ‘bodoslama cesaret!’

İstanbul'da bu sabah yüzleri maskeli bir soyguncu çetesi, kentin en ünlü semtlerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde terör estirdi. Bir dükkana 'bodoslama dalarak' camı kapıyı indiren yüzleri maskeli soyguncular burayı soyduktan sonra hızlarını alamayarak ikinci mağazaya da girdi. Burayı da kısa zamanda soyup izlerini kaybettiren soyguncuları kimse görmedi. Üstelik polis de soygundan vatandaşların ihbarı ile haberdar oldu. Bağdat Caddesi son yıllarda bu tarz soygun haberlerinden başka bir genç kıza bıçak zoru ile tecavüz haberi ile de gündemden düşmemiş, kanları donduran olayda 'tacavüzcü saldırgan' genç kızı bıçakla tehdit edip bir apartmanda iğrenç emelini gerçekleştirdikten sonra elini kolunu sallaya sallaya çekip gitmişti.

Bağdat Caddesi’nde ‘bodoslama cesaret!’

Olay bu sabah 04.30 saatlerinde Kadıköy Bağdat Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre otomobil ile Bağdat Caddesi üzerinde bulunan beyaz eşya mağazasının önüne gelen yüzleri maskeli 4 şahıs, camı kırarak içeri girdi.

Tecavüz dehşetinin yeni görüntüleri ortaya çıktı İlginizi Çekebilir Tecavüz dehşetinin yeni görüntüleri ortaya çıktı

Mağazanın alarm kablosunu kesen şahıslar, mağazadan çok sayıda elektronik eşya aldı.

resimid_4615737

50 metre sonra başka bir mağazaya girdiler

Beyaz eşya dükkanını soyduktan sonra, cadde üzerinde bulunan ve aralarında yaklaşık 50 metre bulunan elektronik eşya mağazasına girdi.

resimid_4615740

Soyguncular, camı kırmaya çalışıp, kıramayıp, kapıyı zorlama yöntemi ile açtıktan sonra içeride bulunan telefon ve bir çok elektronik eşyayı alarak kayıplara karıştı.

resimid_4615747

Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye gelen polis, şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMİNİN KABLOSUNU KESTİLER

Beyaz eşya ve elektronik eşya dükkanın camını kırarak içeri giren hırsızların güvenlik alarmının çalmaması için güvenlik sisteminin kablosunu kestiği iddia edildi.

resimid_4615748

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. İHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...