Sözcü Plus Giriş

Bahçeli’den ittifak değerlendirmesi

MHP lideri Bahçeli, ittifak görüşmeleri için "Erdoğan'dan randevu istediniz mi?" sorusuna "Venezuela'dan randevu istenmez." diye yanıt verdi.

11:42 -

MHP lideri Bahçeli partisinin grup toplantısı sonrası gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir gazetecinin; AKP lideri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ittifak görüşmesi yapıp lyapmayacağına ilişkin bir soruya Bahçeli
“Erdoğan görüşmek isterse görüşmeye hazırız” dedi. Gazetecinin “Randevu istediniz mi?” sorusuna ise Erdoğan’ın Venezuela’da hatırlatan Bahçeli “Venezuela’dan randevu istenmez.” diye yanıt verdi.

“MHP’DE PAZARLIK OLMAZ”

Bahçeli sözlerini şöyle sürdürdü “AKP ve MHP’den iki saygın vekil biraraya gelmiştir. Cumhurbaşkanımızın Türkiye dönüşü kendileri isterse bir araya gelebiliriz. Şu anki çalışma 30 büyükşehir belediyesi üzerinde yoğunlaşmaktadır. Partizanca değil  akıllıca bir yol izlenecektir. Tekraren söylüyorum. MHP’de pazarlık söz konusu olmaz. MHP Genel Merkezi’nin karşısında pazar yeri var. Sebze tezgahı gibi isteyen istediğini alır, satar. Ancak biz de pazarlık yoktur. Söz konusu olmaz.”

Bahçeli bir gazetecinin “Meclis Başkanlığı için MHP adayının olabileceği konuşuluyor” şeklindeki sorusuna ise “Meclis Başkanı henüz var” diye yanıt verdi.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 12:08 04.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more