Sözcü Plus Giriş

Bakırköy’deki intihar girişiminde ilginç talepler! Çay, şeker, yağ ve otobüs bileti…

İstanbul'da daha önce de birkaç defa intihar girişiminde bulunan simitçi İbrahim A.  bu kez Bakırköy'de 5 katlı bir bankanın çatısına çıktı. İntihara kalkışan simitçi müzakereci polislerden çay, yağ şeker ve Karabük için otobüs bileti gibi ilginç isteklerde bulundu. 

null
Güncellenme: 20:59, 06/02/2018
Bakırköy’deki intihar girişiminde ilginç talepler! Çay, şeker, yağ ve otobüs bileti…

İntihar girişimi, İncirli caddesi üzerindeki 5 katlı bir bankanın çatısında gerçekleşti. Daha önce de İstanbul’da merkezi yerlerde birkaç intihar girişiminde bulunan 25 yaşındaki simitçi İbrahim A., bankanın çatısına çıkarak intihar etmek istedi.

 

İlginizi Çekebilir15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar!15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar!

Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis, sağlık ve itfaiye ekibi sevk edildi. İntihar girişimi nedeniyle Bakırköy istikameti 2 saat boyunca trafiğe kapalı kaldı. Zaman zaman aşağı sarkan simitçi vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı. Çok sayıda vatandaşın izlediği intihar girişiminde çok sayıda vatandaşın sosyal medya üzerinden canlı yayın yaptığı görüldü.

resimid_4560608İlginizi ÇekebilirBalıkesir'de bir vatandaş iş başvurusu kabul edilmeyince kendini yaktıBalıkesir'de bir vatandaş iş başvurusu kabul edilmeyince kendini yaktı

Borcu olduğunu iddia eden İbrahim A.’nın aşağı inmek için ilginç isteklerde bulundu. Müzakereci polislerinden çay, yağ, şeker ve Karabük’e otobüs bileti isteyen İbrahim A. uzun uğraşların ardından intihardan vazgeçirilerek aşağı ndirildi. İbrahim A. ifadesi için polis merkezine götürüldü.

DHA

İlginizi Çekebilir'Maddi bunalımdayım' dedi, Meclis'in önünde kendini yaktı'Maddi bunalımdayım' dedi, Meclis'in önünde kendini yaktı
Yayınlanma Tarihi:20:50,