Sözcü Plus Giriş

AKP’li ‘havuzcu başkan’: Olumlu tepkiler aldım

Ankara'nın Haymana ilçesinin AKP'li Belediye Başkanı Özdemir Turgut, TRT KÜRDİ'de yayınlanan 'Çepik' programı sonrasında programın sanatçıları ile birlikte takım elbisesi ile birlikte kaplıca havuzuna girdi. Sozcu.com.tr'nin ulaştığı başkan Özdemir Turgut, "Farkındalık oluşturmak için suya girdik. Olumlu tepkiler aldım" dedi.

14:27 -
AKP’li ‘havuzcu başkan’: Olumlu tepkiler aldım

TRT KÜRDİ’de yayınlanan ‘Çepik’ isimli program dün Haymana da canlı yayın olarak gerçekleşti. Programdan sonra programın sunucusu Aydın Aydın, sanatçılardan Hüseyin Kağıt ve Haymana Belediye Başkanı Özemir Turgut ve misafirlerden bazıları Ürofiz Termal Otel’e geçti.

DHA

DHA

Otelin havuz bölümüne geçen sunucu Aydın Aydın, “Dünyanın en şifalı suyunun cazibesine dayanamıyoruz” diyerek elbiseleri ile havuza girdi. Aydın’ı Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve sanatçı Hüseyin Kağıt takip etti.

Ardından havuz kenarında bulunan saz sanatçılarından bazıları da suya elbiseleri ile atladı. Havuzun içinde yüzen ve eğlenen ekip şarkı söyleyip çiğköfte yemeyi de ihmal etmedi.

‘OLUMLU TEPKİLER ALDIM’

Haymana Belediye Başkanı sozcu.com.tr'ye yaptığı açıklamada Haymana'nın termal suyu için farkındalık yaratmak istediğini söyledi.

İlçesinin tanıtımına önem verdiğini söyleyen Başkan Turgut, “Ben suyumuzu Başbakanlık Tanıtma Fonu (eski) desteği ile yurt dışı ve yurt içinde tanıttım. Dünyanın en kaliteli termal suyuna sahibiz burada. Farkındalık oluşturmak için suya girdik. Olumlu tepkiler aldım, teşekkürler aldım bu hareket üzerine. Olumsuz bir tepki gelmedi henüz” diye konuştu.

(DHA – Sozcu.com.tr)

DHA

DHA

DHA

DHA

DHA

DHA

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 16:46 03.10.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more