Sözcü Plus Giriş

Genç kadının sır ölümü

Yalova´da Gazipaşa caddesi üzerinde bulunan 5 katlı bir binanın 4´üncü katında oturan Didem Kiriş , iddiaya göre çarşafla bir alt katın balkonuna inmeye çalışırken, dengesini kaybederek düştü. Sağlık ekibinin yaptığı kontrolde yaşamını yitirdiği belirlenen Kiriş'in ölümüyle ilgili soruşturma başlatıldı.  Genç kadının ölümüyle ile ilgili geride bir sürü soru işareti kaldı...

08:16 -

Olay geç saatlerde Gazipaşa caddesi üzerinde bulunan 5 katlı bir apartmanda meydana geldi. Bir fabrikada insan kaynakları uzmanı olarak çalışan ve bekar olduğu belirtilen Didem Kiriş, oturdukları apartmanın 4’üncü katındaki balkon demirliklerine bağladığı çarşaf ile bir alt katın balkonuna inmeye çalıştı.

DHA

DHA

Kiriş’i çarşafla sarkarken fark eden komşuları durumu polise bildirdi. Bu sırada elleri çözülen Didem kiriş, metrelerce yükseklikten beton zemine düştü. Olay yerine gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Didem Kiriş’in yaşamını yitirdiği belirlendi. bekar olan Kiriş’in cesedi Bursa Adli Tıap Kurumu’na kaldırıldı.

DHA

DHA

Çevresinde sevilen bir kişi olarak tanınan Didem Kiriş’in ölümüyle ilgili polis çalışma başlattı. Kiriş’in çarşafla balkondan sarktığını öne süren komşuların ifadesini alan polis, genç kadının sır ölümünü aydınlatmak için soruşturmayı sürdürüyor.

DHA

DHA

(DHA)

Son güncelleme: 09:24 05.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more