CHP’den ‘Kılıçdaroğlu’nun yerine başkası gelecek’ iddiasına yanıt

CHP'den Kemal Kılıçdaroğlu'nun yerine başkası gelecek iddiasına son dakika bir açıklama ile yanıt geldi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünk "Kılıçdaroğlu'nun yerine başka birisi mi hazırlanıyor" iddiasına yanıt verdi. Tezcan, "Soruyu soran da bu konuyla ilgili cevap verilmesi gereken birisi değil" ifadelerini kullandı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünk’ün CHP’nin başındaki şahsın genel başkanlık ömrü çok uzun değildir. Yerine birini hazırlıyorlar.” iddialarına ilişkin açıklama yaptı. AKP İstanbul Milletvekili Metin Külünk dün konuk olduğu CNN Türk canlı yayınında “CHP’nin başındaki şahsın genel başkanlık ömrü çok uzun değildir. Yerine birini hazırlıyorlar. Kim olduğunu da biliyorum. İstanbul il kongresi de Kemal Kılıçdaroğlu’ndan sonrasına hazırlıktır” iddiasında bulunmuştu.

AKP'li vekilden tuhaf iddia: Kılıçdaroğlu'nun yerine birini hazırlıyor İlginizi Çekebilir AKP'li vekilden tuhaf iddia: Kılıçdaroğlu'nun yerine birini hazırlıyor

Konuyla ilgili yanıt CHP MYK toplantısı sonrası CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan’dan geldi.

Tezcan, Külünk için “kendisi ciddiye alınacak birisi değil” dedi.

Tezcan “Metin Külünk’ün sözleri ve kendisi cevap verme noktasında ciddiye alınacak bir durum değil… Cevap verilecek soru da değil… Soruyu soran da bu konuyla ilgili cevap verilmesi gereken birisi değil” ifadelerini kullandı.

CHP MYK sonra son dakika açıklamalar! Tezcan: Bu tek adam ittifakıdır, sözcülüğü de Bahçeli'ye düştü İlginizi Çekebilir CHP MYK sonra son dakika açıklamalar! Tezcan: Bu tek adam ittifakıdır, sözcülüğü de Bahçeli'ye düştü

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...