Sözcü Plus Giriş

CHP’li Özel: Bu adam kim biliyor musunuz?

Duayen gazeteci Uğur Dündar ile Halk Arenası'na konuk olan CHP İstanbul Milletvekili CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Atatürk düşmanı Kadir Mısırlıoğlu ve onu hastanede ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve "Biz ata, ite, puta tapanlardan değiliz, o yüzden Atatürk Anıtı'na çelenk koymadım” diyen Şevki Yılmaz için unutulmayacak açıklamalamalarda bulundu. CHP'li Özel, ‘'Elini tuttular, gözüne baktılar. ‘10 Kasım'da dokuzu beş geçe kenefe gidin' diyeni ziyaret ettiler. Bu adam kim biliyormusunuz'' dedi.

Sozcu.com.tr
23:55 -

İktidarın baskıları karşısında cesur bir duruş sergilemesi nedeniyle seçmenden büyük destek alan CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel,konuşmasına şöyle devam etti; “Bu beyefendi Fesli Deli Kadir. Bu beyefendi de Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Genel Başkanı. Bu buluşma 19 sene önce olmuş da tövbe istiğfar edilmiş, değişmiş değil. Bu görüşme bundan sadece 9 gün önce olmuş. hastanede ziyaret etti.Elini tuttu, yüzüne baktı. Öbürü de parmağını kaldırdı Cumhuriyete meydan okuyan fesiyle bir şeyler söyledi. Bu adam ’10 Kasım’da 09:05’te kenefe gidin’ diyen adam. Fesli Deli Kadir’in kayıt altında inkar edilemez, yalanlanamaz sözleri. Bu adam kim biliyor musunuz? Hani çok ‘milli ya, Milli İttifaklar felan’. Bu adam ‘keşke Kurtuluş Savaşı’nı Yunan  kazansaydı da şeriat da hilafet de dursaydı’ diyen adam. Bu adam ‘Atatürk’ün heykellerinin it gibi yerlerde süründüğü günleri göreceğiz’ diyen adam. Bu adam ‘Atatürk’le münasebeti olan ne dirime ne de ölüme gelsin’ diyen adam. Erdoğan da bunun dirisine gitti emin olun ölse tabutunun altına girecek ilk adam olur. Kimse bize hikaye okumasın. Bunlar o meczupları tutan, sırtını sıvazlayan, cebine parasını koyan, kendi yerine Atatürk’e ve cumhuriyete küfrettirenlerdir” dedi.

ozellllİLGİLİ HABERHalk Arenası yine dopdolu!Halk Arenası yine dopdolu!

 

5İLGİLİ HABERCHP'li Gülay Yedekçi'den, salonu ayağa kaldıran konuşma!CHP'li Gülay Yedekçi'den, salonu ayağa kaldıran konuşma! 7İLGİLİ HABERCHP'li Özkan: Çocuklarımız bir daha şehit olmasın diye kazanacağızCHP'li Özkan: Çocuklarımız bir daha şehit olmasın diye kazanacağız 11İLGİLİ HABERDündar'dan AKP'ye Şükrü Elekdağ uyarısıDündar'dan AKP'ye Şükrü Elekdağ uyarısı 13  16

 

Son güncelleme: 00:29 03.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more