Sözcü Plus Giriş

CHP’li Özkan: Çocuklarımız bir daha şehit olmasın diye kazanacağız

Halk TV’de ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran, Türkiye’nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar'ın hazırlayıp sunduğu 'Halk Arenası' programına konuk olan CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan önemli açıklamalarda bulundu. Özkan, “Geleceği biz kazanmazsak karanlık kazanacak. Onun için biz kazanacağız” dedi.

Sozcu.com.tr
22:40 -

Atatürk sevgisi ve demokrasiye gönül vermesi nedeniyle 5 yıla aşkın süre demir parmaklıkların ardında mağduriyetler yaşayan CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan yaptıkğı açıklamada, “Terör büyük bir sorun. bu sorunu akılla çözmek, bu sorunu masanın üstüne yatırıp harita üzerinde konuşmak ve bu sorunu gelecekte yaşanmayacak şekilde çözmek lazım. Ben böyle bir birikimi siyasette görmüyorum. Ordumuz, Mehmetçiğimiz bu işi halleder ama iktidar bu işi halledemez dostlar. Onun için biz size söz veriyoruz. Diyoruz ki yerel seçimlerde de, genel seçimlerde de, cumhurbaşkanlığı seçiminde de kazanacağız. Artık boynumuzun borcu. Şehit düşen çocuklarımız için kazanacağız. Çocuklarımız bir daha şehit düşmesin diye mutlaka kazanacağız” dedi.

İLGİLİ HABERHalk Arenası yine dopdolu!Halk Arenası yine dopdolu! İLGİLİ HABERCHP'li Gülay Yedekçi'den, salonu ayağa kaldıran konuşma!CHP'li Gülay Yedekçi'den, salonu ayağa kaldıran konuşma! İLGİLİ HABERDündar'dan AKP'ye Şükrü Elekdağ uyarısıDündar'dan AKP'ye Şükrü Elekdağ uyarısı 1 4 6 8 11
Son güncelleme: 22:48 02.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more