Sözcü Plus Giriş

Çocuk parkına ateş açıldı: 2’si çocuk 3 yaralı

Karaman'da, çocuk parkında oturan 2'si çocuk 3 kişiye kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce otomobilden pompalı tüfek ile ateş açıldı. Saldırıda Mustafa Y. (16), Ali K. (15) ve Faruk Örs (20) yaralandı. Geçtiğimiz günlerde de benzer bir olay İstanbul Pendik'te yaşanmış ve bir çocuk yaralanmıştı.

23:06 -

Olay Karaman Mümine Hatun mahallesinde bulunan çocuk parkında meydana geldi. Mustafa Y., Ali K. ve Faruk Örs çocuk parkında oturdukları sırada, parkın yakınına gelen bir otomobilden kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce pompalı tüfekle üzerlerine ateş açıldı.

park-dha5

Açılan ateş sonucu bankta oturan Mustafa Y., Ali K. ile Faruk Örs yaralandı.

park-dha4

DURUMU AĞIR OLANLAR VAR

Silah seslerini duyan çevredekiler parktaki yaralıları fark edince sağlık görevlilerine haber verdi.

park-dha3

Ambulanslarla Karaman Devlet Hastanesi´ne kaldırılan yaralılardan Mustafa Y. ile Ali K.’nın durumunun ağır olduğu öğrenildi. Polis saldırganları yakalamak için çalışma başlattı.

İLGİLİ HABERParktaki çocuklara ateş açılmasıyla ilgili tutuklama kararıParktaki çocuklara ateş açılmasıyla ilgili tutuklama kararı

PENDİK’TE DE BENZER BİR SALDIRI YAŞANMIŞTI

Geçtiğimiz günlerde Pendik Dumlupınar Mahallesi Ekspres Sokak üzerinde bulunan bir sitenin parkında da oyun oynayan çocukların üzerine ateş edilmişti. Olayda 7 yaşındaki Hiranur Demircan sırtından vurularak yaralanmıştı. DHA

park-dha
Son güncelleme: 00:19 31.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more