Sözcü Plus Giriş

Cuma mesajları En yeni en anlamlı kısa ve uzun resimli cuma mesajları (2 Şubat 2018)

En yeni en anlamlı kısa ve uzun resimli cuma mesajları haberimizde. İslam alemi için günlerin en hayırlısı ve kutsalı olarak kabul edilen cuma günü geldi. İbadet için bugünü bekleyenler aynı zamanda cuma gününün önemini sevdikleriyle de paylaşmak istiyor. Sosyal medya üzerinden güvenle paylaşabileceğiniz ve sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz mesajlar haberimizde. İşte 2 Şubat 2018 tarihli Cuma mesajları...

Güncellenme: 09:14, 02/02/2018
Cuma mesajları En yeni en anlamlı kısa ve uzun resimli cuma mesajları (2 Şubat 2018)

Mübarek gün cuma yine geldi. Gönlünde iman olan tüm yurttaşlarımız sosyal medya üzerinden cuma mesajları araması yapıyor. Biz de sizin için en yeni en kısa en güncel en farklı cuma mesajlarını derledik. Sevdiklerinizi bu mübarek günde sevindirmek isteyen herkesi güncel cuma mesajı haberimize davet ediyoruz. Cumanız mübarek olsun…

CUMA MESAJLARI

– O günde öyle bir saat var ki, Müslüman bir kul o saate denk getirerek Allah’tan hayırlı bir şey isterse, Allah onun isteğini verir. CUMANIZ MÜBAREK OLSUN

cummasaj880

– Rabbim; bizi bugün de dua edenlerden, her daim şükredenlerden ve sevmeyi bilenlerden eyle. Allah Cumamızı kabul ve mübarek eylesin.

– Ey dost; Sakın insanın iyisi ile kötüsünü bir tutma Çünkü bu eşitlik, iyileri iyilikten soğutur… Hayırlı cumalar…

cuma-mesaji1

– Eğer inanmışsanız üstün gelecek olan sizsiniz. Hayırlı Cumalar

–  Mutluluk yakanıza yapışsın, huzur ayağınıza dolaşsın, sevinç ellerinize bulaşsın, güzellikler kirpiklerinizi ıslatsın inşallah. Cumanız mübarek olsun.

– Allahım! Sen’den dünya ve ahirette af ve afiyet diliyoruz. Her türlü semavi ve arzi afet ve belaları üzerimizden uzaklaştırmanı istiyoruz.

-Rabbim nefsimize ‘celaliyle', kalbimize ‘cemaliyle', hayatımıza ‘hikmetiyle', hatalarımıza ‘rahmetiyle', mahşerde ‘Muhammediyle' yardım etsin inşallah. Hayırlı cumalar.

cuma-mesajari6

– Allah’ım, habibin Muhammed Mustafa’ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Amin, cumamız mübarek olsun.

– Sağanak sağanak rahmet yağsın yuvanıza, her gün Resulullah girsin rüyanıza, melekler amin desin dualarınıza! Dualarda buluşmak dileğiyle, hayırlı Cumalar.

– Rabbim Seni bugün de dua edenlerden her daim şükredenlerden, sevmeyi bilenlerden, Ya Rabbi Cennet te gezenlerden eyle! Hayırlı Cumalar.

– Hakkıyla kazanılan “Küçücük bişey”, haksız olarak kazanılan “Çok şeyden” üstündür… Hayırlı cumalar

– Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Allah'ım. Amin. Cumamız mübarek olsun.

– Hüzün ağır gelir yüreğe, ama en güzel duayı ettirir sahibine, en güzel dualarda buluşmak dileğiyle… Hayırlı cumalar

cuma-mesajlari-2-1

– Ol deyince, herşeyi olduran Rabbim; Olurlara râzı et kalbimizi, Olanlara şükrettir, Olmazlara meylettirme bizi.. Cumamız Mübarek Olsun Hayırlı Sabahlar Hayırlı Cumalar

– Çok’a kavuşmanın yolu, Yok’a şükretmekten geçer … Hayırlı cumalar

Yayınlanma Tarihi:00:06,