Sözcü Plus Giriş

Cumhurbaşkanı Erdoğan 2018-2019 eğitim öğretim yılı açılış törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabataş Lisesi'nde katıldığı eğitim öğretim yılı açılışının ardından okulu gezdi. Öğrencilerle sohbet eden Erdoğan, Kabataş Lisesi robotik takımının çalışmalarını ilgiyle izledi.

18:41 -

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabataş Lisesi’nde düzenlenen 2018-2019 eğitim öğretim yılı açılış törenine katıldı. Törenin ardından okulu gezen Erdoğan, sınıflara girerek öğrencilerle sohbet etti. Bu sırada elini öpmeye çalışan bir öğretmene izin vermeyen Erdoğan, “Yalnızca annenizin, babanızın ve öğretmeninizin elini öpün. Bel elimi öptürmem” ifadelerini kullandı. Öğrencilere de aynı tavsiyede bulunan Erdoğan, okulun robotik takımının çalışmalarını inceledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan öğrencilerin isteğini kırmadı. İHA

Cumhurbaşkanı Erdoğan öğrencilerin isteğini kırmadı. İHA

Robotik takımı adına Esad Yusuf Atik ile Anıl Mert Ar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kulübün çalışmalarıyla ilgili sunum yaptı. Erdoğan da öğrencileri ilgiyle izledi.

İLGİLİ HABERErdoğan'ın Kılıçdaroğlu'na açtığı 500 bin liralık davada flaş gelişmeErdoğan'ın Kılıçdaroğlu'na açtığı 500 bin liralık davada flaş gelişme

ERDOĞAN TALİMAT VERDİ

Robotik takımı adına Esad Yusuf Atik ile Anıl Mert Ar, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kulübün çalışmalarıyla ilgili sunum yaptı. Bu sırada söz alan Esad Yusuf Atik, TÜBİTAK projesine katılacağını belirterek “Şu anda içeriğinden bahsedemiyorum. İsterseniz daha sonra iletişim kurabileceğimiz bir kanal verirseniz bize oradan konuşabiliriz’ dedi.

Bunun üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başdanışmanı Zafer Çubukçu’ya öğrencilerin iletişim kurabilmesi için talimat verdi. İHA

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 20:48 18.09.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more