Sözcü Plus Giriş

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 28 Şubat mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "28 Şubat müdahalesinden 21 yıl sonra güçlü demokrasisi, kalkınan ekonomisi ve artan özgüveniyle ilham kaynağı olan bir Türkiye var. Bir daha böyle meş'um günlerin yaşanmaması için 81 milyon hep birlikte omuz omuza mücadele etmeye devam edeceğiz" açıklamasını yaptı.

null
Güncellenme: 23:56, 28/02/2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 28 Şubat mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “postmodern darbe” olarak nitelendirilen 28 Şubat’ın 21. yılında sosyal paylaşım sitesi Twitter’daki hesabından mesaj yayımladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi:
“‘Bin yıl sürecek’ denilen 28 Şubat, Allah’ın yardımı, milletimizin basireti sayesinde kısa sürede tarihin derinliklerinde kaybolup gitti. Türkiye, önceki anti-demokratik müdahalelerde olduğu gibi 28 Şubat'ın da üstesinden gelmeyi başardı. 28 Şubat müdahalesinden 21 yıl sonra güçlü demokrasisi, kalkınan ekonomisi ve artan özgüveniyle ilham kaynağı olan bir Türkiye var. Bir daha böyle meş’um günlerin yaşanmaması için 81 milyon hep birlikte omuz omuza mücadele etmeye devam edeceğiz.”

İlginizi ÇekebilirSon dakika! Erdoğan'dan 'Süleyman Soylu istifa edecek' iddiasına yanıtSon dakika! Erdoğan'dan 'Süleyman Soylu istifa edecek' iddiasına yanıt