Daha 14 yaşında! Direksiyon başına geçip sipariş dağıtıyor

Daha 14 yaşında tek başına direksiyon başına geçip su siparişi dağıtan çocuğun görüntüleri hayrete düşürdü. Yaptığının ne kadar tehlikeli olduğunun dahi farkında olmayan çocuğun, siparişleri babasını bilgisi dahilinde dağıttığını söylemesi ise şaşkına çevirdi. 8 Haziran 2017'de yine aynı bölgede babasına ait minibüsle kaza yapan 13 yaşındaki R.A., 2 çocuğun ölümüne neden olmuştu. Çekilen görüntüler bu kazadan ders alınmadığını ortaya koydu.

Geçtiğimiz yıl Haziran ayında İstanbul Sancaktep’de 13 yaşında bir çocuk kullandığı minibüsle bir evin duvarına çarpmış biri sokakta diğeri evin içinde olan iki çocuğun ölümüne neden olmuştu. Dün akşam saatlerinde yine Sancaktepe’de çekilen bir görüntü bu olaydan ders alınmadığını gözler önüne serdi. Bir su firmasına ait araçla sipariş dağıtan ve 14 yaşında olduğunu söyleyen çocuk direksiyon başında görüntülendi. Yaptığı şeyin ne kadar tehlikeli olduğunun bile farkında olmayan çocuk aracı babasının bilgisi dahilinde kullandığını söylüyor.

2 çocuğun ölümüne neden olan çocuk şoförün cezası onandı İlginizi Çekebilir 2 çocuğun ölümüne neden olan çocuk şoförün cezası onandı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...