Sözcü Plus Giriş

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (18.10.2018) Tam 20 milyonluk ikramiye!

Süper Loto çekiliş sonuçları 21.15'te Milli Piyango çekiliş heyeti ve noter huzurunda açıklandı. Bu haftada 6 şanslı rakamı bilen çıkmadı. Tam 9 haftadır devreden büyük ikramiye talihlileri heyecanlandırıyor. İşte 18 Ekim Süper Loto çekiliş sonucu belirlenen şanslı rakamlar...

Güncellenme: 22:51, 18/10/2018
Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı! (18.10.2018) Tam 20 milyonluk ikramiye!

Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Büyük ikramiye 9.kez devretti! 6 şanslı rakamı 2 aydır bilen çıkmıyor. Kuponlarını dolduran vatandaşlar heyecanla Süper Loto çekiliş sonucunu araştırıyor. Milli Piyango İdaresi bu hafta büyük ikramiye tutarı olarak 20 milyon 341 bin TL belirledi. İşte 18 Ekim Süper Loto çekiliş sonuçları…

18 EKİM SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

4, 16, 25, 28, 39, 36

super-loto-devir

Süper Loto, Milli Piyango İdaresi tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-54 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

super-loto-iha

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI:

İlginizi ÇekebilirSayısal Loto'da ikramiye katlanarak büyüyor!Sayısal Loto'da ikramiye katlanarak büyüyor!
İlginizi ÇekebilirŞans Topu sonuçları 4 kişiyi zengin etti...Şans Topu sonuçları 4 kişiyi zengin etti...

BÜYÜK İKRAMİYEYİ BİLEN ÇIKANA KADAR DEVREDECEK!

Süper Loto oyununda büyük ikramiye bilen olmadığı sürece diğer haftalara devredecektir.Süper Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir..

Yayınlanma Tarihi:20:06,