Sözcü Plus Giriş

Dündar’dan Başbakan Yıldırım’a çağrı

Usta gazeteci Uğur Dündar, Halk Arenası'nın izlenme oranlarına değindi. Halkın büyük ilgi gösterdiği programın birçok haber kanalından daha çok izlendiğini ifade eden Dündar, bununla ilgili bir örnek verdi ve Başbakan Binali Yıldırım'a çağrıda bulundu.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 23:08, 04/05/2018

Ülkenin gündemini belirleyen Halk Arenası’nın sunucusu usta gazeteci Uğur Dündar, önemli açıklamalarda bulundu. Halk Arenası’nın izlenme oranlarına değinen Dündar, yaptığı programların haber kanallarından daha çok izlendiğini belirtti.

İlginizi ÇekebilirSon Dakika... CHP'li Altay Halk Arenası'nda ittifakın adını açıkladı: Millet ittifakıSon Dakika... CHP'li Altay Halk Arenası'nda ittifakın adını açıkladı: Millet ittifakı

“REYTİNG YAPMAK İSTİYORSANIZ HALK ARENASI’NA ÇIKIN”

Reyting rekorları kıran programı bir örnekle anlatan Dündar, “Geçen hafta Başbakan Binali Yıldırım, bizim yayınlandığımız saatte birçok kanalda ortak yayındaydı. İsim de veriyorum. CNN Türk, Haber Türk ve NTV. Bu yayınların hepsi bir Halk Arenası yapmıyordu. Benim burada Başbakan Binali Yıldırım’a bir önerim var. Sayın Yıldırım çevrenizdekiler sizi kandırıyorlar. Siz eğer reyting yapmak istiyorsanız, lütfen Halk Arenası’na çıkın” dedi.

İlginizi ÇekebilirHalk Arenası Çukurova'da! Heyecan yine dorukta...Halk Arenası Çukurova'da! Heyecan yine dorukta...

 

2 5 7 8 10 11
Yayınlanma Tarihi:22:51,