e Devlet’te yeni hizmetler! İcra ve doğum yardımları hizmete girdi! İşte sorgulama ekranları…

E Devlet üzerinden yeni hizmet ve sorgulamalar yurttaşların kullanımına açıldı. Yeni hizmetler arasında Doğum Yardımı Başvurusu, İcra Dosyası Sorgulama, Dernek Sorgulama, Tarihçeli Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi Sorgulama hizmetleri bulunuyor. İşte yeni E-Devlet'teki yeni hizmetler ve sorgulama ekranları...

e Devlet’te yeni hizmetler! İcra ve doğum yardımları hizmete girdi! İşte sorgulama ekranları…

e-Devlette yeni sorgulamalar hizmete girdi! Bugünden itibaren doğum yardımı, dernek sorgulama, tarihçeli yerleşim yeri sorgulama ve pek çok yeni hizmet sorgulanabilecek. İşte ayrıntılar…

Aşağıdaki linklerin üzerine tıklayarak ilgili konunun sorgulama ekranına ulaşabilirsiniz.

DERNEK SORGULAMA

Bu hizmeti kullanarak, sorgulanan kelimeyi içeren isimde dernek olup olmadığını görüntüleyebilirsiniz.

İCRA DOSYASI SORGULAMA

Bu hizmet aracılığı ile yurt içi mahkemelerde adınıza açılmış ve taraf olduğunuz icra dosyalarını listeleyebilir ve detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

İMAR BARIŞI KAYIT BAŞVURUSU VE SORGULAMASI

Bu hizmeti kullanarak, imar kurallarına aykırı yapılarınız için kayıt başvurusunda bulunabilir ve başvurularınızı sorgulayabilirsiniz.

DOĞUM YARDIMI BAŞVURU SONUCU SORGULA

Bu hizmeti kullanarak, doğum yardımı almak için yaptığınız başvurunun sonuçlarını ve(ya) aldığınız doğum yardımı için yaptığınız itirazların sonuçlarını sorgulayabilirsiniz..

TARİHÇELİ YERLEŞİM YERİ VE ADRES BELGESİ SORGULAMA

Bu hizmeti kullanarak, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü merkez veri tabanındaki Tarihçeli Yerleşim Yeri ve Diğer Adres bilgilerinizi sorgulayabilirsiniz.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...