Ecem’in ölümünde çarpıcı ayrıntılar!

Gölcük’ün Ayvazpınar köyünde ormanlık alanda cesedi bulunan 17 yaşındaki Ecem Balcı'nın ölümüyle ilgili şoke eden ayrıntılar ortaya çıktı. Ecem'in cesedi morga getirilirken üzerinde sadece iç çamaşırlarının olduğu belirtildi.

Ecem’in ölümünde çarpıcı ayrıntılar!

DARP EDİLMİŞ

Kaybolan Ecem Balcı’nın cenazesi İzmit Asri Mezarlığı’ndaki morga getirildi. Ecem Balcı’nın, Gölcük Ayvazpınar köyünde ormanlık alandaki yerden cesedinin çıkarıldığı sırada üzerinde sadece iç çamaşırlarının olduğu öğrenilirken, kıyafetleri bulunamadı. Ecem Balcı’nın yüz ve boyun altında morluklar olduğu, darp edildiği tespit edildi.

Bir 'akılalmaz yürek dayanmaz' haber daha İlginizi Çekebilir Bir 'akılalmaz yürek dayanmaz' haber daha

BABASI İSYAN ETTİ

İzmit Asri Mezarlığı’nda otopsi işlemlerinin tamamlanmasını bekleyen babası Gökhan Balcı kızının öldürülmesine isyan etti. Kızının ölümü nedeniyle Süleyman Kara’yı suçlayan Gökhan Balcı, O şerefsizi konuştursunlar. Benim çocuğumu diri diri gömdüler oraya. İnsan mı bunlar 17 yaşındaydı benim evladım, ne istediler Defineleri de batsın, kendileri de batsın. Böyle kandırmış kızımı. Benim kızım onunla bir yere gidecek bir insan değil. Sevmediği bir insan o. Benim canımı yaktılar. Ya terk edecekler Gölcük’ü ya da ben onlara dar edeceğim. Evladımı yaktılar, benim içim yanıyor. 17 yaşında bir çocuk kolay yetişmiyor. Benim çocuğumun bir sürü hayali vardı. Geri gelecek mi Bir hiç uğruna gömdüler, gittiler. Bunu nasıl yapıyorlar Allah belalarını versin, bin beter olsunlar. Benim yaşadıklarımın katbekatını yaşasınlar dedi.

 

Ecem Balcı’nın cenazesi otopsi işlemlerinin ardından Gölcük Tevfik Hoca Camii’ne götürülecek. Kılınacak cenaze namazının ardından cenazesinin Sakarya’nın Hendek ilçesinde toprağa verileceği öğrenildi.

ÇARŞI GRUBU ÇAĞRI YAPMIŞTI

Ecem Balcı’nın kaybolmasının ardından gönül verdiği Beşiktaş’ın taraftar grubu Çarşı da sosyal medyadan çağrılar yapmıştı. Ecem Balcı’nın ölümünün ardından, Beşiktaş taraftarları da üzüntülerini dile getirdi.

‘KIZIM BENİM’ DİYEREK AĞLADI

Ecem Balcı’nın cenazesi, otopsi işlemlerinin ardından yakınlarına teslim edildi. Ecem Balcı’nın teyzesi Özlem Yıldız morga girip yeğeninin cenazesini görünce fenalaşarak ağladı. Özlem Yıldız’ı yakınları sakinleştirmeye çalıştı. Gökhan Balcı kızının cenazesinin araca konulduğu sırada tabuta dokunarak, Kızım benim diyerek ağladı. Ecem Balcı’nın cenazesi Gölcük Tevfik Hoca Camii’ne götürüldü.

DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...