Sözcü Plus Giriş

Polisi harekete geçiren olay, 8 Aralık’ta Çeliktepe Mahallesi’nde meydana geldi.  İddiaya göre, 13 yaşındaki A.G., evde tek başındayken hırsızlık için eve giren S.S., elektro şoklu jopla korkuttu.

 

“Bağırma kötü şeyler olur” diyen şüphelinin tehditleri karşısında ne yapacağını şaşıran küçük kız bayılma numarası yaptı. Daha sonra şüpheli A.G.’yi oturma odasına götürdü. Uyanan kızı tehdit eden şüpheli iddiaya göre “Bağırma sakın sadece seni öpeceğim” dedi. Bunun üzerine küçük kız “Amca ne olur bir şey yapma” dedi. Şüpheli A.G.’nin üzerine yürüyerek elbiselerini çıkarmak isteyince küçük kız çığlık attı. Panik yapan şüpheli masadaki tablet bilgisayarı alarak kaçtı.

sapik4

ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Saldırgandan kurtulan küçük kız hemen annesine haber verdi. Durum polise bildirildi. Istanbul Emniyeti’ne bağlı Kağıthane Ilçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri evde delil çalışması yaptı. Ancak bir sonuca ulaşılamadı. Daha sonra ise çevrede arama yapıldı. Yakın çevrede de görüntü bulunamayınca ekipler geniş alanda kamera çalışması yaptı. Şüphelinin eşkaline uygun tüm görüntüler incelendi. Araştırmalarda şüphelinin 37 yaşındaki S.S. olduğu anlaşıldı. Polis ekiplerinin tespit ettiği S.S., önceki gün yakalandı. Emniyetteki işlemleri sonrasında adliyeye gönderilen şüpheli tutuklandı.

Son güncelleme: 00:28 03.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more