Sözcü Plus Giriş

Erdoğan: Mahalli idareler seçimi belki de ana muhalefetin sonu olacaktır

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan AKP Kadın Kolları'nda konuştu. Erdoğan, "Mahalli idareler seçimi belki de bu ana muhalefetin sonu olacaktır." dedi.

13:23 -

Erdoğan özetle şunları söyledi:

“AK Parti’nin 8 kadın belediye başkanı bulunuyor. Bunu yeterli görmüyoruz. Arzumuz, nüfusa göre orantılı bir tabloyu yansıtmasıdır.

Bizim nazarımızda helal rızık için Silvan’ın dağlarında kuzu otlatan çobanla, Karadeniz’in azgın dalgalarıyla mücadele eden balıkçılarımız arasında hiçbir fark yoktur. 2019 Mart seçimlerinde de aynı ilkeler doğrultusunda hareket edeceğiz.

Her seçim döneminde olduğu gibi bu sefer de muhacir ile ensar arasına fitne tohumları ekmeye çalışıyorlar. Bay Kemal şunu iyi bil, biz muhaciri de çok sevdik, ensarı da çok sevdik.

Ne yaparlarsa yapsınlar, Mart 2019 seçimlerinde de sonuç aynı olacak, inşallah yine aynı hezimeti yaşayacaklar.

Mart 2019 seçimleri, sıradan bir seçim değildir. Bu mahalli idareler seçimi, belki de bu ana muhalefetin sonu olacaktır.

Bu anamuhalefetin başındaki zat sadece millete değil, aynı zamanda CHP’nin başına da bela. CHP’yi de bizim kurtarmamız lazım.

Kazanmaya umudu olmayan ana muhalefet sandığa gölge düşürmek için her türlü yolu deneyecektir. Daha şimdiden bölücü terör örgütünün siyasi uzantılarıyla ittifak kurmak için kirli pazarlıklara girişmeleri boşuna değildir. Bir taraftan bölücü terör örgütünün siyasi uzantılarına çiçek atıyorlar diğer taraftan da Suriyeli muhacirlere zalim Esed’in diliyle saldırıyorlar.”

AA

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 14:15 22.10.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more