Sözcü Plus Giriş

Erdoğan: Bahçeli ile görüşme şu anda gündemde yok ama olmaması için de bir sebep yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin grup toplantısının ardından yaptığı açıklamada, "Cumhur İttifakı'na herhangi bir leke gelsin asla istemeyiz" dedi. Erdoğan, "Bahçeli ile görüşecek misiniz?" sorusuna ise "Şu anda gündemde yok ama olmaması için de bir sebep yok" karşılığını verdi.

13:59 -
Erdoğan: Bahçeli ile görüşme şu anda gündemde yok ama olmaması için de bir sebep yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısı çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, yerel seçimle ilgili “Parti olarak herhangi bir ittifak beklentimiz, ittifak arayışımız, ittifak niyetimiz geldiğimiz bu aşamada artık kalmamıştır” açıklamasının ardından Cumhur İttifakı’nın geleceğine ilişkin soruya yanıtlayan Erdoğan, şunları kaydetti:

“MHP yerel seçimlerde kendi adaylarıyla devam edecek. Biz de kendi adaylarımızla yerel seçimlerde meydanlarda olacağız. Cumhur İttifakı’nın devamından yanayız. Cumhur İttifakı’na herhangi bir leke gelsin asla istemeyiz. Çünkü cumhurun ittifakı demek, milletimizin aynı değerlere inanan ittifakı demek.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bahçeli ile görüşecek misiniz?” sorusuna ise “Şu anda gündemde yok ama olmaması için de bir sebep yok” karşılığını verdi.

ANKARA, (DHA)

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 15:09 23.10.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more