Sözcü Plus Giriş

Erdoğan: O yüzden ben diyorum ki CHP kirliliktir

AKP Başkanı Tayyip Erdoğan Muğla'da konuştu. Erdoğan "'Biz çıraklığımızı İstanbul Belediye Başkanlığında yaptık. Kim vardı o zaman? CHP vardı. Geldik çöp dağlarını kaldırdık, susuzluğu bir anda götürdük. O yüzden ben diyorum ki CHP kirliliktir. CHP susuzluktur, CHP hava kirliliğidir." diye konuştu.

null
Güncellenme: 17:20, 06/06/2018
Erdoğan: O yüzden ben diyorum ki CHP kirliliktir

‘Biz çıraklığımızı İstanbul Belediye Başkanlığında yaptık. Kim vardı o zaman? CHP vardı. Geldik çöp dağlarını kaldırdık, susuzluğu bir anda götürdük. O yüzden ben diyorum ki CHP kirliliktir. CHP susuzluktur, CHP hava kirliliğidir.

Muğla stadı’nı inşallah millet bahçesine dönüştüreceğiz. İngiltere’nin Nyde Parkı varsa Muğla Stadını millet bahçesine dönüştüreceğiz.

Bu söylediklerimi iyi tutun akılda. Onlar sadece yıkmayı akıllarında tutuyorlar. Anlatacaklarımı şu ana kadar hiç bir yerde anlatmadım. Üzerlerinde düşünüp samimi hiçbir projeleri yok. Bay Kemal ikide bir tek adam diyor tek adam varsa o da sensin. Cumhurbaşkanı adayına ‘gel bakalım’ Muharrem diye çağırıyorsun. İnce de ‘bir kere yenildin, iki kere yenildin, yenildin, yenildin’ al birini vur ötekine.”

 

Yayınlanma Tarihi:16:29,