Sözcü Plus Giriş

Erdoğan: Öleceksek bir kere öleceğiz ama onlar her gün ölecekler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Bitlis'te kongre öncesi halka hitap etti. Erdoğan, "Korkaklar zafer anıtı dikemez. Öleceksek bir kere öleceğiz ama onlar her gün ölecekler" dedi.

null
Güncellenme: 14:25, 03/02/2018
Erdoğan: Öleceksek bir kere öleceğiz ama onlar her gün ölecekler

Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları…

İnşallah Afrin’e gitmek gerektiği anda beraber gideceğiz. Ne diyoruz yürüyeceksin millet arkandan yürüyecek. Beşer planında biz güne kadar kimsenin önünde eğilmedik. Rabbimizin huzurunda eğildik.

Bitlis’i Türkiye’nin en huzurlu şehri yapmaya hazır mıyız? Alimlerin şehri Bitlis’i yeniden ilmin merkezi haline getirmeye var mıyız? Bitlis’ten yükselen bu ses inanın Türkiye için karınlarında 40 tilki dolaşan ellerinin altında ihanet çetesi oluşturanları paramparça ediyor. Ülkemize kurulan tüm kumpasları başlarına yıkacağız.

Sizi o inlerinizde yok ederiz demiştik. O kurdukları mahkemeler şimdi nerede? O sahte mezarlar şimdi nerede? Korkaklar zafer anıtı dikemez. Öleceksek bir kere öleceğiz ama onlar her gün ölecekler.

Avrupa Parlamentosunda bazı kendini bilmezler, istikametini kaybetmiş olanlar paçavraları boynuna takarak, PKK’yı terör örgütü olarak tanıdıkları halde, terör örgütünün paçavralarıyla parlamento binasının içinde ağlıyorlardı. Daha çok ağlayacaksınız çok. Oradan o paçavraları boynunuza takmakla hiçbir yere gidemeyeceksiniz. Onlar, bizim kararımızı hiçbir zaman değiştirmeyecek. Avrupa teröre karşı gereğini yapmazsa Türkiye uyarılarını sürdürecek.

Hala delikli devirden bahseden Kılıçdaroğlu, hiçbir şeyden haberi yok. Şu an Afrin’de yerli silahlarla mücadele ediyoruz. Bütün bu büyük projeleri yapabilme imkanına milletimizin temel meselelerini hallederek ulaştık.

 

Yayınlanma Tarihi:13:24,