Eski eş dehşet saçtı

Adana'da eski eşine "Sevgililer Günü’ne barışmış olarak girelim" dedikten sonra ret cevabını alan şahıs, sokak ortasında kadını kalbinden vurduktan sonra kendi kalbine sıkarak intihar girişiminde bulundu.

Eski eş dehşet saçtı

Olay, Seyhan ilçesine bağlı Çınarlı Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre yıllar önce evlenen Mahmut Demirci ile Zühal Kırlangıç anlaşamayarak boşandı. Ancak Demirci bir türlü eşinin peşini bırakmadı.

 

Demirci sürekli Kırlangıç’ı arayarak onu çok sevdiğini birleşmek istediğini söyledi. Kırlangıç her defasında eski eşini reddetti.

Foto: İHA

Foto: İHA

TÜFEKLE VURDU

Kırlangıç’ı takip ederek Çınarlı Mahallesi Ziyapaşa Bulvarı'nda yakalayan Demirci onun yanına gelerek barışmak istediğini kendisini çok sevdiğini söyledi. Genç kadın eski eşinin bu teklifini kabul etmedi. Bunun üzerine Demirci “Yarın Sevgililer Günü bugüne barışmış olarak girelim” dedi. Kadın teklifi kabul etmeyince zanlı yanında getirdiği pompalı tüfeği çıkartıp önce eski eşinin kalbine sonrada kendi kalbine sıktı.

Foto: İHA

Foto: İHA

Olayı gören vatandaşlar hemen polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen iki ambulansla kadın ve erkek hastanelere kaldırıldı. Talihsiz kadın, hastanede yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Demirci’nin tedavisinin ise devam ettiği belirtildi. Polis olayla ilgili çalışma başlattı. İHA

Foto: İHA

Foto: İHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...