Evrak memuru Nuray’ın sır ölümü

Bursa'da, Gökdere'de bir kadın cesedi bulundu. Vatandaşların görüp haber vermesiyle gelen ekipler tarafından dereden çıkarılan kadın cesedinin Bursa Ticaret ve Sanayi Odası'nda evrak memuru olarak çalışan 1 çocuk annesi Nuray Vatansever'e ait olduğu belirlendi.

Evrak memuru Nuray’ın sır ölümü

Merkez Osmangazi ve Yıldırım ilçelerinin sınırı olarak bilinen Gökdere’de kadın cesedi bulundu. Vatandaşların haber vermesi sonucu kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri dere içersinde 30-35 yaşlarında kadın cesedi ile karşılaştı. Ceset, çağrılan AFAD ve itfaiye ekipleri tarafından sudan çıkarıldı. Üzerinden kimlik çıkmayan ceset, daha sonra kesin ölüm nedenin belirlenmesi için Bursa  Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Foto: DHA

Foto: DHA

KİMLİĞİ BELİRLENDİ

Yapılan incelemenin ardından cesedin,  Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nda evrak memuru olarak çalışan 1 çocuk annesi Nuray Vatansever’e (32) ait olduğu belirlendi.

Foto: DHA

Foto: DHA

Otopside, Nuray Vatansever’in vücudunda herhangi bir darp, ateşli silah ve kesici alet izi tespit edilmedi. Bu sabah erken saatlerde evden ayrıldıktan sonra kendisinden haber alınamayan Vatansever’in ölümü ile ilgili soruşturmaya başlandı. Hayat dolu bir kişiliğe sahip olduğu belirtilen Nuray Vatansever’in ölümü ailesi kadar çalışma arkadaşlarını da yasa boğdu. DHA


Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...