Fecir Alptekin’in hayatı… Fecir Alptekin kimdir? İşte yeni Cumhurbaşkanı Başdanışmanı…

Cumhurbaşkanlığına bağlı İletişim Başkanlığı ile Strateji ve Bütçe Başkanlığına yapılan atamalar Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Erdoğan'ın başdanışmanlarından biri olan "Fecir Alptekin kimdir?" sorusu sorulmaya başlandı. Cumhurbaşkanı Başdanışmanı görevine getirilen Fecir Alptekin Kimdir? Daha önce nerelerde görev yaptı? İşte ayrıntılar…

Fecir Alptekin’in hayatı… Fecir Alptekin kimdir? İşte yeni Cumhurbaşkanı Başdanışmanı…

Fecir Alptekin ismi son gerçekleşen atamalarla merak edilmeye başlandı. Cumhurbaşkanlığına bağlı İletişim Başkanlığı ile Strateji ve Bütçe Başkanlığına yapılan atamalar Resmi Gazete’de yayımlandı. Fecir Alptekin Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığına atandı. Peki Fecir Alptekin kimdir?

FECİR ALPTEKİN KİMDİR?

İtalyan Lisesi’nden sonra Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olan Fecir Alptekin, medyadaki kariyerine Cumhuriyet ve Yeni Binyıl gazetelerinde muhabir-editör olarak başladı. Daha sonra Halkla İlişkiler, İletişim ve Pazarlama sektörüne girdi.

Novartis Pharma, TUSİAD, Türk Reklam Ajansları Derneği ve Memorial Sağlık Grubu’nda çalıştı. 2006 yılından bu yana çalıştığı Turkuvaz Medya Grubu’nda Kurumsal İletişim Grubu Başkanlığına getirildi.

Son Dakika... Cumhurbaşkanlığı atama kararnamesi yayımlandı İlginizi Çekebilir Son Dakika... Cumhurbaşkanlığı atama kararnamesi yayımlandı

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...