Fesli, Boğaz’daki lokantayı itiraf etti yandaş sansürledi

Sözcü yazarı Soner Yalçın, kamuoyunda 'fesli' diye bilinen Kadir Mısıroğlu hakkında bilinmeyenleri yazdı. Hükümete yakın A Haber kanalı ise Soner Yalçın'ın bu yazısını ve Sözcü'nün haberini yalanlamaya çalıştı. Ancak deyim yerindeyse eline yüzüne bulaştırdı. Yandaş kanalın kendi yaptığı röportajı sansürlediği anlaşıldı. İşte A Haber'in 'gerçekleri çarpıtmaya çalıştığı' Mısıroğlu yalısı işinin aslı...

Fesli, Boğaz’daki lokantayı itiraf etti yandaş sansürledi

Sözcü Gazetesi yazarı Soner Yalçın, kamuoyunda ‘fesli’ diye bilinen ve Kurtuluş Savaşı için “Keşke Yunan galip gelseydi” temennisi ile ünlü Kadir Mısıroğlu’nun Boğaz’daki lüks lokantasını kaleme almıştı.
Cumhurbaşkanı ve Meclis Başkanı’nın tedavi gördüğü hastane ziyaretleri sonrası yeniden gündeme gelen ‘fesli’yi irdeleyen Yalçın, onu birçok yönüyle anlatmıştı.

yakamozSoner Yalçın’ın Mısıroğlu ile ilgili ortaya çıkardıklarından birisi de onun Boğaz’daki milyonluk lokantasıydı.

A HABER, SÖZCÜ’YÜ YALANLAMAYA ÇALIŞTI AMA…

AKP’ye yakın A Haber ise tedavisinin ardından taburcu olan Kadir Mısıroğlu ile evinde yayın yaptı. Mısıroğlu'dan restoranın kendisine ait olmadığı yönünde beyanat almak isteyen ve böylelikle Soner Yalçın’ı ve Sözcü’yü ‘yalanlamak isteyen’ A Haber, trajikomik bir duruma düştü.

 

Mısıroğlu’nun Soner Yalçın’ın iddialarını doğrulayan “Bu komünistlere diyeceksin ki ‘mal sahibi olmak suç mu yav.' Sen diyebiliyor musun bunu gayrimeşru edindin. Diyebiliyor musun bu lokantasında içki satılıyor. Manşetlik ne var? Buranın tapusu 40 seneden fazladan beri benim. Tapu 1977'de…” sözleri A Haber kameraları tarafından kaydedildi ancak yayınlanmadı.

A HABER’İN ORTAYA ÇIKARDIĞI GERÇEK: MEKAN 41 YILDIR MISIROĞLU’NUNMUŞ!

Bu trajikomik olay sonrasında Soner Yalçın, söz konusu mekanın 1 milyon dolar hava para karşılığı nası devredildiğini de kaleme aldı.

İşte Soner Yalçın bugünkü yazısı: Boğaz'daki lokanta İlginizi Çekebilir İşte Soner Yalçın bugünkü yazısı: Boğaz'daki lokanta

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...