Fesli Kadir, Meclis’i de karıştırdı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın hastanede ziyaret ettiği Atatürk düşmanı Kadir Mısırlıoğlu Meclis’te de sert tartışmalara neden oldu.

Fesli Kadir, Meclis’i de karıştırdı

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, ‘'Elini tuttular, gözüne baktılar. ‘10 Kasım'da dokuzu beş geçe kenefe gidin' diyeni ziyaret ettiler'' dedi. AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan ise “Hastalık ölüm gibi hâllerde insani değerler öne çıkar. Genel Başkan Kılıçdaroğlu da ameliyat geçirdiğinde Sayın Cumhurbaşkanımız kendilerini aradı” cevabını verdi. Özel de “Aynı şey mi, ‘Onun ölüm dakikasında kenefe gidin” diyen adama ziyarette bulundular'' açıklaması yaptı.

Özel, ‘'Meclis Başkanının yanında da Şevki Yılmaz vardı. Biz ata, ite, puta tapanlardan değiliz, o yüzden Atatürk Anıtı'na çelenk koymadım” diyen Şevki Yılmaz'ı da yanına alıp ziyarete gidiyor. Mısırlıoğlu ‘'80'ime giriyorum, Mustafa Kemal'e zerre muhabbeti olan cenazeme gelmesin' diyor. Siz ziyarete gidiyorsunuz'' diye konuştu. AKP'li Turan da ‘'Kişilerin fikirleri başka, yaklaşımlarımız başka. İnsani durumdan bahsediyoruz, başkalarının düşüncesinden dolayı bizi mahkûm etmeye kalkmayın'' cevabını verdi.

Mısırlıoğlu hasta yatağında bile fesini çıkarmadı! İlginizi Çekebilir Mısırlıoğlu hasta yatağında bile fesini çıkarmadı!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...