FETÖ’nün sağlık yapılanmasına Bylock operasyonu!

İstanbul Polisi, FETÖ'nün sağlık yapılanmasına yönelik operasyon düzenledi. Bylock kullanıcısı oldukları belirlenen ve görüşme çözümlemeleri tespit edilen, uzman doktorlarında aralarında bulunduğu 13 şüpheli gözaltına aldı.

FETÖ’nün sağlık yapılanmasına Bylock operasyonu!

Operasyon, İstanbul Emniyeti’ne bağlı Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirildi.

Polislerin 'ByLock' davasında karar: 33 sanığın tahliyesine karar verildi İlginizi Çekebilir Polislerin 'ByLock' davasında karar: 33 sanığın tahliyesine karar verildi

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu koordinesinde başlatılan çalışmada FETÖ üyesi 23 şüpheli belirlendi. Aralarında uzman doktor, biyolog ve hemşirelerinde bulunduğu şüphelilerin kriptolu haberleşme programı Bylock kullanıcısı olduğu öğrenildi. Kaçakçılık Polisi, Bylock görüşme içeriklerinin deşifre edilmesinin ardından operasyon kararı alındı. Çalışanların ardından Istanbul, Isparta ve Muş’ta eş zamanlı operasyon düzenlendi.

İstanbul'da Bylock operasyonu... Erhan Başyurt'un ismi de var İlginizi Çekebilir İstanbul'da Bylock operasyonu... Erhan Başyurt'un ismi de var

Haklarında yakalama kararı olan 13 şüpheli gözaltına alındı. Yakalanan şüpheliler Vatan Caddesi’ndeki İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...