Sözcü Plus Giriş

Film sahnelerini aratmayan kovalamaca

Silahlı yaralama ve gasp olayına karışan 5 kişi polisin amansız takibi sonucu kıskıvrak yakandı. Zanlılar kaçarken pompalı tüfeklerini de yola attılar.

Güncellenme: 07:49, 25/10/2018

Adana'da silahlı yaralama ve gasp olayı karışan 5 kişinin içinde bulunduğu otomobil, polis ekiplerinin kovalaması sonrasında kaza yapıp yakalandı. Araçtakiler gözaltına alınırken, 1 kişinin uyuşturucu ticaretinden aranması olduğu öğrenildi. Olayda bir tane pompalı tüfekte ele geçirildi.

Alınan bilgiye göre, 34 ADF 103 plakalı otomobil Seyhan İlçesi Gülpınar Mahallesi'nde silahlı yaralama ve gasp olayına karıştı. Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, aracı görmesi üzerine ‘dur' ihtarında bulundu. Araç ihtara uymayarak kaçmaya başladı.
kovalamaca-2

Kaçarken yola pompalı tüfek attılar

Seyhan Devriye Grup Amirliği ekipleri de, Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerine destek verdi. Yaklaşık 5 kilometre boyunca Dağlıoğlu ve Gülbahçesi mahalleleri arasında kaçan zanlılar, yola pompalı tüfek attılar. Daha sonra araç kaldırıma çarptı. Yayaya olarak kaçmak isteyen 5 kişi ekipler tarafından kıskıvrak yakandı.

Uyuşturucu ticaretinden aranması var

Araç içerisinde bulunan 5 kişi gözaltına alınarak Dağlıoğlu Polis Merkezi'ne getirildi. Buradaki işlemlerde, Abdülsamet K.'ın uyuşturucu ticareti, uyuşturucu madde kullanma suçlarından aranması olduğu tespit edildi.

İHA

Yayınlanma Tarihi:07:33,