Sözcü Plus Giriş

Gazeteci Hacır açıkladı: TSK Menbiç’e girecek mi?

TSK'nın Afrin'e yönelik başlattığı operasyonla ilgili Gazeteci - Yazar Gürkan Hacır, önemli bir iddiada bulundu. Hacır, ""TSK, Menbiç'e girecek, hatta Fırat'ın doğusuna kadar ilerleyecek" dedi.

null
Güncellenme: 00:44, 02/02/2018

Gazeteci – Yazar Gürkan Hacır, CNN Türk’te yayınlanan programa katıldı. Zeytin Dalı Harekatı’nın konuşulduğu programda Hacır, Pentagon’dan gelen silah açıklamasını değerlendirdi.

İlginizi ÇekebilirZeytin Dalı Harekatı'nın 13'üncü gününde öldürülen terörist sayısı 811 olduZeytin Dalı Harekatı'nın 13'üncü gününde öldürülen terörist sayısı 811 oldu

“FIRAT’IN DOĞUSUNA KADAR…”

Açıklamada ABD’nin asılında ‘TSK’nın Menbiç’e girip girmeyeceğini sorduğunu ifade eden Hacır, “Amerika Menbiç’e girecek misiniz? diye soruyor. Ben de buradan söyleyeyim, aldığım bilgiler doğrultusunda sadece Menbiç’le kalmayacak. Fırat’ın doğusuna da gidilecek. Afrin bitecek, Afrin’den sonra Menbiç’e hatta Fırat’ın doğusuna kadar gidecek” ifadelerini kullandı.

İlginizi ÇekebilirSon dakika! Hainler roketle saldırdı: Fatma şehit düştüSon dakika! Hainler roketle saldırdı: Fatma şehit düştü
Yayınlanma Tarihi:00:43,