Sözcü Plus Giriş

Gıda Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri’nden tepki çeken şarbon paylaşımı

Türkiye şarbon kriziyle uğraşırken Türkiye Gıda Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri İlknur Yükselir'den tepki çeken bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşan Yükselir, "Şarbon krizi gayet iyi oldu!.. " dedi.

23:52 -
Gıda Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri’nden tepki çeken şarbon paylaşımı

Türkiye’de şarbon krizi her geçen gün etkisini arttırıyor. İstanbul, Ankara, Sivas ve Bitlis’te şarbon hastalığı nedeniyle vatandaşlar hastanelik oldu, bazı hayvanlar da itlaf edildi. Türkiye bu hastalıkla uğraşırken Türkiye Gıda Dernekleri Federasyonu Genel Sekreteri İlknur Yükselir’den dikkat çeken bir paylaşım geldi.

İLGİLİ HABERSon dakika! Ölüm gemisi! İşte Şarbon, Türkiye'ye böyle geldi...Son dakika! Ölüm gemisi! İşte Şarbon, Türkiye'ye böyle geldi...

“ŞARBON KRİZİ GAYET İYİ OLDU”

Sosyal medya hesabından şarbon skandalı ile ilgili mesaj paylaşan Yükselir, “Şarbon krizi gayet iyi oldu!.. Kırmız et tüketimi düşerse fiyatlar iner!… Kimse de 1 yıl kırmızı et yemedi diye ölmez!.. Abartmayalım lüzumu yok!…” ifadelerini kullandı. Yükselir’in bu paylaşımı sosyal medyada tepkilere neden oldu.

ilknur-twtİLGİLİ HABERŞarbon iddialarıyla gündeme gelen gemi Türkiye'den ayrılıyorŞarbon iddialarıyla gündeme gelen gemi Türkiye'den ayrılıyor
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more