Sözcü Plus Giriş

Giyimkent esnafı ‘Mehmetçik’e kan bağışı yaptı

Giyimkent yönetimi ile Kızılay, Türk Silahlı Kuvvetlerinin,Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı'n da görevli askerlerimize manevi destek vermek için kan bağışı kampanyası düzenledi. Etkinliğe katılan yüzlerce Giyimkent esnafı. Kızılay'ın kurduğu çadırda kan bağışında bulundu. Giyimkent Yönetim Kurulu Başkanı MuzafferCevizli, 'Operasyona katılan askerimizi destekliyoruz' dedi.

15:25 -
Giyimkent esnafı ‘Mehmetçik’e kan bağışı yaptı

Site çalışanları, Giyimkent Vadi Caddesi’nde kurulan Türk Kızılayı çadırında, sağlık kontrolünden geçtikten sonra kan verdi.

giyimkent-2Kızılay çadırında kan veren Giyimkent Site İşletme Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Cevizli, Zeytin Dalı Harekatı’nın 48. gününe girildiğini hatırlatarak, bu milletin dış güçlerin karşısında durduğunu söyledi.

Mehmetçiğe destek olmak için bu kampanyayı başlattıklarını söyleyen Muzaffer Cevizli, “Birinci Dünya Savaşı’nda Çanakkale’de tıpkı dedeleri gibi vatanın bütünlüğü, devletin bekası için Afrin’de destanlar yazan, bizim çocuklarımız yetim kalmasın diye kendi çocuklarını yetim bırakan, hayatlarını bu vatan için hiçe sayan kahraman Mehmetçiğimize, Zeytin Dalı Harekatı’nda mücadele eden askerlerimize destek olmak için Kızılay ile beraber bu kampanyayı başlatmış bulunmaktayız.” diye konuştu.

Son güncelleme: 15:26 08.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more