Gülay Mübarek’i 2 yıl boyunca taciz ve tehdit eden şahıs, ‘Cumhurbaşkanı’na hakaret’ten tutuklandı

Hatay'da yaşayan Gülay Mübarek'i (29) sosyal medya üzerinden taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla Adana'nın Kozan ilçesinde yakalanan Erdoğan K.(44)  adliyeye sevk edildi. Nöbetçi mahkemeye sevk edilen Erdoğan K., genç kızı tehdit suçundan adli kontrol kararı ile serbest bırakılırken, yazışmalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklandı. Erdoğan K., Kozan Cezaevi'ne gönderildi.

Gülay Mübarek’i 2 yıl boyunca taciz ve tehdit eden şahıs, ‘Cumhurbaşkanı’na hakaret’ten tutuklandı

Adana’nın Feke ilçesindeki bir ilkokulda ücretli öğretmenlik yapan Erdoğan K. ile Hatay’ın merkez Antakya ilçesinde bir inşaat firmasında çalışan Gülay Mübarek, iddiaya göre iki yıl önce ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışıp, görüşmeye başladı. İddiaya göre iki hafta sonra Gülay Mübarek, ilişkiyi bitirme kararı aldı.

 

Ayrıldıktan sonra genç kadının peşini bırakmayan Erdoğan K., sosyal medya üzerinden ölüm ve tecavüz tehdidinde bulunmaya başladı. Gülay Mübarek’in şikayeti ve sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar nedeniyle Erdoğan K., ücretli öğretmenlik görevinden alındı. Buna rağmen tehditlerini sürdürdüğü öne sürülen Erdoğan K. hakkında Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı da yakalama kararı çıkarttı. Bunun üzerine harekete geçen polis, şüpheliyi Adana’nın Kozan ilçesinde yakalayarak gözaltına aldı. Emniyette sorgusu tamamlanan Erdoğan K., adliyeye sevk edildi. Erdoğan K.’nin SEGBİS aracılığıyla Hatay Cumhuriyet Başsavcılığı’na ifade vereceği öğrenildi.

resimid_4652532 Sosyal medyada tacizcisi, Kozan'da yakalandı İlginizi Çekebilir Sosyal medyada tacizcisi, Kozan'da yakalandı

ERDOĞAN’A HAKARATTEN TUTUKLANDI

Hatay’da yaşayan Gülay Mübarek’i sosyal medya üzerinden taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla  nöbetçi mahkemeye sevk edilen Erdoğan K., genç kızı tehdit suçundan adli kontrol kararı ile serbest bırakılırken, yazışmalarında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklandı. Erdoğan K., Kozan Cezaevi’ne gönderildi.

AJANSLAR

Kadınlar, ölümle tehdit edilen Gülay Mubarek için ayakta! İlginizi Çekebilir Kadınlar, ölümle tehdit edilen Gülay Mubarek için ayakta!

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...