Güney Koreli Eun Hee Park’a hırsız şoku! İstanbul’da kaldı…

İstanbul'da kaldığı otelde bıraktığı çantasından ülkesine dönmek için ayırdığı yol parasınının bir bölümünü çaldıran Güney Koreli turist soluğu karakolda aldı. Saatlerce güvenlik kamera görüntüsü izleyen polis, bin 100 dolardan 800'ünü çalan otel çalışanını gözaltına aldı. Hırsızlığa uğrayan Güney Koreli turistin ülkesine dönme umudu ise suya düştü. Talihsiz gencin ülkesine dönmek için gerekli parayı toplamaya çalıştığı öğrenildi.

Güney Koreli Eun Hee Park’a hırsız şoku! İstanbul’da kaldı…

Hırsızlık şoku yaşayan Güney Koreli turist Eun Hee Park 2 Mayıs’ta Türkiye’ye geldi. Bir otele yerleşen Park, İstanbul’da kültürel etkinliklere katılıyordu. Edinilen bilgiye göre; Güney Koreli turist 12 Mayıs Günü yanında bulunan bin 100 dolarını koyduğu sırt çantasını odasına bırakarak otelden ayrıldı.  Otelin güvenli olduğunu düşünen Park, bir süre çantasını kontrol bile etmedi.

BİLET ALMAK İÇİN BAKTI Kİ SOYULMUŞ!

19 Mayıs günü bilet almak için çantasındaki paraları kontrol eden Park hayatının şokunu yaşadı. Çantada bulunan bin 100 doların 800’ünün eksildiğini gördü. Odasını her yerini arayan Güney Koreli turist paralarını bulamayınca çalındığını anlayarak önce otel yönetimine ardından polise başvurdu.

Olayla ilgili çalışma başlatan polis ekipleri, odalara giren görevlilerin listesini çıkartırken, koridordaki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Onlarca saat görüntü izleyen polis ekipleri paraları çalan şüphelinin temizlik görevlisi olarak çalışan 23 yaşında Emre U. olduğunu belirleyerek gözaltına aldı.

BİLET ALAMADI ŞİMDİLİK İSTANBUL’DA KALDI!

Emniyette sorguya alınan şüphelinin suçunu itiraf ettiği, çaldığı paraları ise harcadığı öğrenildi. Emniyetteki işlemleri tamamlanan şüpheli sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Güney Koreli turistin ülkesine ‘zamanında’ dönme umudu ise suya düştü. Talihsiz turistin ülkesine dönmek için gerekli parayı toplamaya çalıştığı öğrenildi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...