Sözcü Plus Giriş

Gürsel Tekin’le Melih Gökçek arasında adaylık polemiği

İstanbul Büyükşehir Belediyesi için "adaylığa her zaman hazırım" diyen CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin ile görevinden tartışmalı bir şekilde ayrılan Ankara eski Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasına 'adaylık' tartışması yaşandı. Tekin, konuyla ilgili yarın bir basın açıklaması yapacağını belirtti.

10:32 -
Gürsel Tekin’le Melih Gökçek arasında adaylık polemiği

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in giydiği gömlekle ilgili bir paylaşım yapan Melih Gökçek’e, “Ankapark diye bir çukur açtın, milletin 1 milyar 450 milyon lirasını o çukura gömdün. Sen helal paramla aldığım gömleği bırak da şunu açıkla: Yolsuzluk yaptığın için mi, FETÖ’ye arsa verdiğin için mi, başarısız olduğun için mi istifa ettin?” şeklinde cevap veren Tekin, ‘Çarşamba gününü bekle’ dedi.

GOKÇEK: HODRİ MEYDAN

Gökçek de çarşamba günü 10:30’da Beyaz Tv’de olacağını duyurarak ‘Hodri Meydan’ dedi. Gökçek mesajında şu ifadelere yer verdi: “İnşallah çarşamba saat 10.30’da Beyaz TV ekranlarında Ankapark’ı enine boyuna tartışacağız. Görüntüler ve belgelerle aklınıza gelen her sorunun cevabını alacaksınız. Muharrem İnce, Fatih Portakal ve Mimarlar Odası Başkanı Tezcan canlı yayına bizzat veya telefonla katılabilirler. Hodri meydan”

İşte Twitter’da iki isim arasında yaşanan o polemik;

gursel-tekin-gokcekgokcek1gokcek

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 13:34 25.09.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more