Sözcü Plus Giriş

Hadi ipucu sorusu: Biz Size Döneriz filmi başrol karakterlerinin adı nedir? 1 Aralık Hadi İpucu…

Hadi ipucu sorusu 1 Aralık için belli oldu. 40.000 lira olan ödülü kazanmak için yarışacak olan yarışmacılar Hadi ipucu olarak paylaşılan "Biz Size Döneriz" fimini araştırıyor. Hadi ipucu sorusu olarak "Biz Size Döneriz filmi başrol karakterleri adı nedir" diye sordu. Yarışta avantaj elde etmek isteyen yarışmacılar Hadi ipucu sorusu cevabını araştırıyor. İşte, Hadi ipucu sorusu...

18:20 -
Hadi ipucu sorusu: Biz Size Döneriz filmi başrol karakterlerinin adı nedir? 1 Aralık Hadi İpucu…

1 Aralık Hadi ipucu sorusu İntagram sayfasında paylaşıldı. Büyük ödülün 40 bin lira olarak açıklandığı zorlu yarışmada ipucu sorusu “Biz Size Döneriz” filmini izleyenleri sevindirdi. 20:30 başlayacak olan Hadi'de sorusu: “Biz Size Döneriz filmi başrol karakterleri adı nedir” ?sorusu 12 sorudan biri olacak. İşte Hadi ipucu sorusunun yanıtı…

HADİ İPUCU SORUSU 1 ARALIK

Hadi ipucu: ‘Biz Size Döneriz’ filminin başrol oyuncularının filmde hangi karakteri canlandırdığını biliyor musun?’

CEVAP: Biz Size Döneriz fiminin başrol karaterlerinin adı Akın ve Lale'dir.

İLGİLİ HABER'Müslüm' filminin kamera arkası görüntüleri yayımlandı'Müslüm' filminin kamera arkası görüntüleri yayımlandı

BİZ SİZE DÖNERİZ FİLMİ KONUSU

Yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta’nın oturduğu yerli yapım Biz Size Döneriz’in başrollerini Hande Soral, Bestemsu Özdemir, Ceyda Kasabalı ve Fırat Albayram paylaşıyor. Film üniversiteden yeni mezun olmuş altı gencin iş ararken hayata tutunma ve kendilerini bulma çabasını ele alıyor. ‘Biz Size Döneriz' filmi, Akın, Lale, Defne, Yusuf, Nur ve Cahit adında üniversiteden yeni mezun olmuş altı yakın arkadaşın İstanbul'da iş bulma ve hayatlarındaki en ciddi başlangıçlar için ilk adımlarını atma hikayesini anlatıyor. Yeni mezun her gencin iş görüşmelerinde yaşadıklarını başarılı tespitlerle anlatan film, bu dönemde yaşanan aşkları, gençlik heyecanlarını, ihanetleri de işin içine katarak, gençlerin kendilerini bulma hikayesini beyazperdeye taşıyor.

BİZ SİZE DÖNERİZ FİLMİNİN OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ KİMLERDİR?

HANDE SORAL (LALE)

Hande Soral 2 Şubat 1987 tarihinde Bursa'da doğmuştur. Oyunculuk hayatının başlamasındaki en büyük etken Komedi Dükkanı adlı yapımda bir bölümlük konuk oyuncu olarak yer alması olmuştur. Bundan sonra birçok dizi ve film teklifi alan başarılı oyuncu bu filmdeki performansıyla da adından çok söz ettireceğe benziyor.

ÇAĞLAR ERTUĞRUL (AKIN)

Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987 tarihinde İzmir'de doğmuştur. Üniversitede makine mühendisliğinden mezun olan Ertuğrul üniversite yıllarından beri çeşitli sahnelerde roller almış ve daha sonra da bu alanda başarılı adımlarla ilerleyerek televizyon dünyasının aranan bir yüzü haline gelmiştir.

BESTEMSU ÖZDEMİR (DEFNE)

Bestemsu Özdemir 1992 yılında İstanbul'da doğmuştur. Başarıl bir şekilde üniversite eğitimini tamamladıktan sonra oyunculuk alanında ilerlemeye karar veren başarılı oyuncu dizi ve filmlerin aranan yüzü haline gelmiştir.

TARIK ÜNDÜZ (YUSUF)

Tarık Ündüz 4 Temmuz 1988 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Tiyatro ve sanata olan merakı tiyatrocu bir ailede yetişmesinden gelen oyuncu birçok dizi ve filmde başarıyla yer almıştır.

FIRAT ALBAYRAM (CAHİT)

Fırat Albayram 11 Ocak 1985 tarihinde Aydın'da doğmuştur. Üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi tiyatro bölümünden mezun olarak tamamlayan başarılı oyuncu bu alanda kariyerinde hızlı adımlarla ilerlemektedir.

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Son güncelleme: android-time 20:16 01.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more