Sözcü Plus Giriş

Hatalı park rezaleti!

Tekirdağ’da hatalı park edilen bir araç kent merkezinde trafiği felç etti. Ancak olayın haber değeri trafiği felç eden araç değil, o otomobilin kalkmasını sabırla ve isyan etmeden bekleyen Tekirdağlılar. Zira İstanbul sokaklarında her gün onlarca kez yaşanan benzeri olaylarda vatandaşın tepkisinin pek de yapıcı olmadığı ortada. Otobüs şoförünün de bu sırada trafik kurallarına uygun davranması dikkatlerden kaçmadı.

10:10 -

Tekirdağ'da hatalı park edilen bir araç kent merkezinde trafiği felç etti. Caddede onlarca halk otobüsü ve otomobil kuyruk oluştururken otobüste bekleyen yolcular sokağa döküldü. Bir anda ortaya çıkan otomobil sürücüsü, hızlıca aracına binip gözlerden kayboldu.

Olay Tekirdağ'ın merkez ilçesi Süleymanpaşa'ya bağlı Ertuğrul Mahallesi Eski Bedesten Sokak'ta meydana geldi.

İHA

İHA

Sürücüsünün adı öğrenilemeyen 59 DB 561 plakalı otomobilin, cadde üzerinde hatalı park edilmesi sonucu trafik tıkandı. Hatalı park eden aracın sürücüsüne ulaşılamayınca cadde üzerinde uzun araç kuyrukları oluştu.

İHA

İHA

Kimisi yürüyerek devam etti kimisi ise tepki gösterdi

Otobüslerde daha fazla dayanamayan yolcuların kimisi yürüyerek yoluna devam ederken kimi yolcular da sürücülerle birlikte arabasını hatalı park eden sürücüye tepki gösterdi. Otobüsten inip tepki gösteren bir yolcu “Yazık günah bu kadar insan bekliyor. Ehliyetini alacaksın elinden. Buraya araba mı bırakılır. Yapılmaması gereken şeyleri yapıyorlar” diye konuştu.

İHA

İHA

 

İHA

İHA

Uzun bekleyişten sonra vatandaşların ve halk otobüsü sürücülerinin tepkileri arasında bir anda ortaya çıkan otomobil sürücüsü, hızlıca aracına binip gözlerden kayboldu.

İHA

İHA

 

İHA

İHA

 

İHA

İHA

Son güncelleme: 10:46 14.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more