Sözcü Plus Giriş

Hızını alamadı markete daldı! Ölümden saniyelerle kurtuldu

Muğla'nın Bodrum ilçesinde bu akşam saatlerinde bir markete otomobili ile giren kadın sürücü, ortalığı savaş alanına çevirdi. Market sahibi Timur Altay'ın şans eseri yara almadan kurtulduğu kazanın ardından araç sürücüsü, uzun süre kendine gelemedi.

22:14 -
Hızını alamadı markete daldı! Ölümden saniyelerle kurtuldu

Muğla’nın Bodrum ilçesinde oturan evli ve bir çocuk annesi 32 yaşındaki Melek C., akşam saatlerinde çalıştığı özel bir şirketten çıkarak evine gitmek için otomobiline bindi. Cabar kullandığı otomobille Turgutreis Caddesi’nde seyir halinde iken aniden direksiyon hakimiyetini kaybederek önce kaldırıma çıktı, ardından Timur Altay’a ait markete hızla girdi.

 

MARKET SÜRÜCÜSÜ TİMUR ALTAY (FOTOĞRAFTAKİ) SANİYELERLE ÖLÜMDEN DÖNDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ.

MARKET SAHİBİ TİMUR ALTAY (FOTOĞRAFTAKİ) SANİYELERLE ÖLÜMDEN DÖNDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ.

KAZADAN SANİYELERLE KURTULDU

Kazadan 15-20 saniye önce marketin önünde oturan ve karşıdaki komşu markete geçen evli ve bir çocuk babası 41 yaşındaki Timur Altay, saniyelerle otomobilin altında kalmaktan kurtulduğunu söyledi. Timur, “Marketin önünde oturuyordum  karşı marketteki arkadaşa birşey sormaya geçtiğim anda büyük bir gürültü ile otomobil dükkana girdi, ortalık savaş alanına döndü, büyük şans eseri kimseye birşey olmadı, otomobildeki kadın sürücünün başı dönmüş tansiyonu düşmüş, araçta bulunan küçük çocuğa da birşey olmaması şans. Yaklaşık 30 bin Tl. zararım var ama önemli olan cana gelmemesi” dedi.

resimid_4736179

Kazadan sonra 6 yaşındaki oğlunu arkadaşları alan Melek C. ise olayın şokunu uzun süre atlatamadı, olay yerinde göz yaşlarına boğuldu. Kazayı görenler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi. İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne giderek ifade veren Melek C., “İşten çıktım oğlumu aldım eve gidiyordum, birden başım döndü sonrasını hatırlamıyorum. Araçtan beni vatandaşlar çıkarmış” dedi.

resimid_4736195

Polis kaza ile ilgili soruşturma başlattı. Otomobil ise marketin içinden çekici ile çıkartılıp götürüldü.

DHA

 

Son güncelleme: 22:47 18.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more