Hürriyet gazetesinde flaş görev değişikliği!

İngilizce yayın yapan Hürriyet Daily News gazetesinin Genel Yayın Yönetmeni ve Hürriyet gazetesi yazarı Murat Yetkin'in görevinden ayrıldığı açıklandı.

Hürriyet gazetesinde flaş görev değişikliği!

Hürriyet Daily News’in Genel Yayın Yönetmeni ve Hürriyet yazarı Murat Yetkin görevinden ayrıldı. Yetkin’in yerine Gökçe Aytulu’nun getirildiği öğrenildi.

Gazete yönetimi tarafından çalışanlara gönderilen mailde Yetkin’in görevini bırakması “Demirören Medya Grubu yönetiminin planladığı değişimin önünü açmak adına” diye açıklandı.

Hürriyet tecrübeli gazeteci Taha Akyol ile yollarını ayırdı! İlginizi Çekebilir Hürriyet tecrübeli gazeteci Taha Akyol ile yollarını ayırdı!

Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar, Yetkin’in ayrılmasını çalışanlara attığı mailde şöyle duyurdu:

“Değerli Yöneticilerimiz ve Çalışma Arkadaşlarımız,

Hürriyet Daily News (HDN) Genel Yayın Yönetmenimiz Murat Yetkin, Demirören Medya Grubu yönetiminin planladığı değişimin önünü açmak adına görevinden ayrılma kararı almıştır. Kendisine bugüne kadarki tüm çalışmaları için çok teşekkür ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Murat Yetkin'in ayrılması sonrasında, kendisinden boşalan HDN Genel Yayın Yönetmenliği pozisyonuna, 1 Ekim 2018'den itibaren geçerli olmak üzere, halihazırda Hürriyet Yazı İşleri Müdürü olarak çalışan Gökçe Aytulu atanmıştır.

Gökçe Aytulu'ya bu yeni görevinde de başarılarının devamını diliyor, bu değişimin hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...