Sözcü Plus Giriş

İBB Başkanı Uysal, Üsküdar’daki kaza için konuştu: Sorun kalıcı olarak çözülecek

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Mevlüt Uysal, bu sabah meydana gelen trafik kazası ile ilgili yaptığı açıklamada, özel halk otobüsleriyle ilgili çalışma başlatılacağını belirterek, "Hepimizi üzen kaza ile ilgili tüm detayları incelediğimden ve gereğinin yapılacağından İstanbullular emin olsunlar" dedi.

null
Güncellenme: 15:48, 01/02/2018
İBB Başkanı Uysal, Üsküdar’daki kaza için konuştu: Sorun kalıcı olarak çözülecek

İstanbul Üsküdar’da meydana gelen ve 3 kişinin hayatını kaybettiği 5 kişinin de yaralandıgı kazayla ilgili İBB Başkanı Mevlüt Uysal yazılı açıklama yaptı. Özel halk otobüsleri ile ilgili çalışma başlatılacağını belirten Uysal, şunları söyledi: “Bu sabah özel halk otobüsünün sebep olduğu kazada maalesef  3 vatandaşımız vefat etti. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Kazada yaralanan iki vatandaşımız ayakta tedavi ile taburcu olurken, iki yaralı vatandaşımız ile ekiplerimiz hastanede ilgilenmektedir. Yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum. Bu vesile ile Özel Halk Otobüsleriyle ilgili sorunun kalıcı olarak çözülmesi için çalışmalar yaptığımızı da beyan etmek isterim. Hepimizi üzen kaza ile ilgili tüm detayları incelediğimden ve gereğinin yapılacağından İstanbullular emin olsunlar.”

FOTO:SÖZCÜ

FOTO:SÖZCÜ

Öte yandan İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğü yetkilileri de yaralıları hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

İlginizi ÇekebilirSon dakika: İstanbul'da otobüs durağa girdi: 3 kişi hayatını kaybetti... Kaza anı kameradaSon dakika: İstanbul'da otobüs durağa girdi: 3 kişi hayatını kaybetti... Kaza anı kamerada
Yayınlanma Tarihi:15:40,