Sözcü Plus Giriş

İDO seferleri iptal edildi (3 Şubat Cumartesi 2018)

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO) İstanbul’da etkili olan hava muhalefeti nedeniyle bazı seferlerini iptal etti. Meteoroloji Genel Müdürlüğü de İstanbulluları fırtınaya karşı dikkat olmaları yönünde uyardı.

null
Güncellenme: 12:22, 05/03/2018
İDO seferleri iptal edildi (3 Şubat Cumartesi 2018)

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), İstanbul'da etkili olan hava muhalefeti nedeniyle iptal edilen hızlı feribot ve dış hat deniz otobüsleri seferleri, İDO'nun internet sitesinde açıklandı. Sitede üzerinden yapılan açıklamada 03-02-2018'de sabah 09.30 Bandırma – Yenikapı-Bostancı Deniz Otobüsü iptal edildiği duyuruldu.

METEOROLOJİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN UYARI

“Ülkemizin kuzeybatı kesimlerinde başlayacak olan kuvvetli güneybatı (lodos) yönlerden rüzgarın, yarın (Cumartesi) sabah saatlerinden itibaren etkisini artırarak Pazar günü öğle saatlerine kadar Marmara'nın batısı (Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Balıkesir) ve Kuzey Ege kıyıları (İzmir) ile İstanbul, Bursa, Yalova ve Kocaeli çevrelerinde kuvvetli ve zaman zaman fırtına (50-80 km/sa) şeklinde esmesi beklendiğinden meydana gelebilecek olumsuzluklara (çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, ulaşımında aksamalar ile soba ve baca gazı kaynaklı zehirlenmeler, vb.) karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.”

İlginizi ÇekebilirMeteoroloji'den uyarı: Kuvvetli fırtınaya dikkat! İşte yurtta hava durumuMeteoroloji'den uyarı: Kuvvetli fırtınaya dikkat! İşte yurtta hava durumu

İHA

Yayınlanma Tarihi:21:39,