Sözcü Plus Giriş

İnce: Seneye iftarı sizinle birlikte Çankaya’da yapacağız

CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, memleketi Yalova'nın Elmalık köyünde köylüleri ile iftar yemeğinde buluştu. Burada köylülerine bir de söz veren İnce, "Seneye iftarı Çankaya Köşkünde birlikte yapacağız" dedi.

Güncellenme: 09:26, 15/06/2018

Bayramın ilk gününü memleketinde geçirmek, annesi, akrabaları ve köylüleri ile bayramlaşmak için Yalova'nın Elmalık Köyü’ne giden CHP Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, burada köylüleri ile iftar yemeğinde buluştu.

ince-5

Büyüdüğü köydeki dost ve akrabaları ile oruç açan İnce, ardından kısa bir selamlama konuşması yaptı.

İlginizi ÇekebilirMuharrem İnce'den 'Einstein'lı paylaşım!Muharrem İnce'den 'Einstein'lı paylaşım!ince-4

Köylülerine söz veren İnce, “Buradan köylülerime sözüm olsun. Seneye sizlerle birlikte Çankaya'da birlikte iftar yapacağız” dedi.

ince-3

“TAZE KANA İHTİYAÇ VAR”

Konuşmasına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı eleştirerek devam eden İnce, “4 Mayıs günü bir yola çıktık. Bugün 39. Gün. 39 günde tam 90 miting yaptım. Her halde benim rakibim de 25 civarında miting yaptı. Yarın 90. Mitingimi Yalova'da yapacağım. Bu yolculuk uzun ince bir yolculuktu. Uzun kısmı bitti ince kısmı kaldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün Yalova'da benim arkamdan atmış tutmuş. Ama ben iftar sofralarını iftira sofralarına dönüştürmem. Onun için buradan cevap vermem. Yarın Yalova'da ki mitingimde gerekli cevabı alacaktır. Türkiye'nin her bir yanında bir değişim rüzgarı esiyor. Türkiye daraldı ve bunaldı. Türkiye'nin yorulmuş bir adama değil taze bir kana ihtiyacı var. Taze bir kanla bu işin üstesinden geleceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” şeklinde konuştu. İHA

ince
Yayınlanma Tarihi:22:49,