Sözcü Plus Giriş

İnce’den Erdoğan’a canlı yayın tepkisi

Televizyon kanalları milyonların doldurduğu Maltepe miting alanındaki canlı yayınlarını kesmesine Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce tepki gösterdi. İnce, " İstanbul’da 5 milyonu görmezden gelip, canlı yayını kestiriyorsan Erdoğan, sen bitmişsin demektir” dedi.

Güncellenme: 15:06, 23/06/2018
İnce’den Erdoğan’a canlı yayın tepkisi

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin Maltepe'deki dev mitingine en az 5 milyon vatandaş katıldı. Ancak ana akım Türk medyası İstanbul'daki bu dev mitingi görmemeyi tercih etti.

AHABER ERDOĞAN'IN ESKİ MİTİNG GÖRÜNTÜLERİNİ VERDİ

Öte yandan TRT Haber İbrahim Kalın'ın Batı medyasının taraflı olduğunu söylediği röportajını haberleştirirken, AHaber ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın geçtiğimiz haftaki Yenikapı mitingini yayınladı.

CNN VE NTV NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI

NTV ve yakın zamanda Demirören Medya'nın satın aldığı CNN Türk ise Muharrem İnce'nin dev mitingini yalnızca 10 dakika verdi. CNN Türk, İnce'yi yarıda keserek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Esenyurt konuşmasını yayınlamayı tercih etti. Esenyurt'taki konuşma sona erdikten sonra ise Maltepe'den yayına devam etti

CNN Türk daha sonra ekranı ikiye bölerek Maltepe ve Erdoğan'ın Beylikdüzü'nde yaptığı konuşmayı birlikte verdi. NTV ve CNN Türk ilerleyen dakikalarda İnce'nin mitingini keserek Erdoğan'ın Beylikdüzü konuşmasını yayınladı.

İlginizi ÇekebilirBeş milyonu görmezden geldilerBeş milyonu görmezden geldiler
Yayınlanma Tarihi:15:02,