Sözcü Plus Giriş

İstanbul’da gaspçı dehşeti! Kadın çalışanı dövüp iş yerini soydular

İstanbul Sancaktepe'de bir markete giren silahlı iki şüpheli kadın kasiyeri darp ettikten ettikten sonra kasada bulunan 14 bin lirayı alarak kaçtı. Dehşet anlarına dair güvenlik kamera görüntüleri yok artık dedirtti.

Tugay SADAY
14:17 -

Dehşet veren olay Sancaktepe’ye bağlı Ravza Caddesi’nde bulunan bir markette yaşandı.

İddialara göre, Sancaktepe’de bulunan bir markete yüzleri maskeli ve silahlı iki şüpheli girdi. Silahlarını doğrultan gaspçılar kasadan paraları istedi. Paniğe kapılan kadın çalışan kısa süreli şok yaşadı. Bu esnada kadın çalışana acele etmesini söyleyen silahlı gaspçı, kadını tartaklamaya başladı. Ardından şüpheliler, kadın çalışandan marketin arka tarafında bulunan kasayı açmasını istedi.

TEKRAR DARP EDİLDİ

Gaspçıların isteklerini yerine getiren çaresiz kadın, kasada bulunan paraları gaspçılara verirken tekrar darp edildi.  Çaresiz kadın kafasına ve vücudunun çeşitli yerlerine aldığı darbeler marketin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

Kadını döven şüpheliler çaldıkları paralarla marketten çıktı. Olayın şokunu atlatan çalışanlar polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Son güncelleme: 14:18 08.03.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more