Sözcü Plus Giriş

İstanbul’da kahreden ölüm!

İstanbul Kartal’da 30 yaşındaki Barış Kekeç, arkadaşları ile girdiği iddia sonucu denize daldı. Kıyıya tekrar çıkmak isterken akıntıya kapılan Kekeç, boğularak can verdi. Gencin cansız bedenini arama çalışmaları ise sürüyor.

06:41 -

Olay, saat 03.00 saatlerinde, Kartal, Kordonboyu Mahallesi sahilinde meydana geldi. İddiaya göre Barış Kekeç (30) arkadaşları ile sahilde oturuyordu. Arkadaşları ile bir süre burada sohbet eden Kekeç, arkadaşları ile denize girme konusunda iddiaya girdi.

resim1_7044772

Barış Kekeç 30 yaşındaydı

İLGİLİ HABERÇocuklarından anneye en acı haberÇocuklarından anneye en acı haber

KIYAFETLERİNİ ÇIKARDI VE DENİZE GİRDİ

Barış Kekeç kıyafetlerini çıkartarak denize girdi. Burada bir süre yüzen Kekeç, kıyıya tekrar çıkmak isterken akıntıya kapıldı. Akıntıya kapılması ile birlikte yüzmekte zorlandı.

Fotoğraf: İHA

Fotoğraf: İHA

Kekeç'in denizde boğulmaya başladığını gören arkadaşları, durumu polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, Kekeç'i deniz üzerinde hareketsiz bir şekilde yatarken buldu. Sahil güvenliğine ve deniz polisine haber verildi. Ekipler, akıntı ile birlikte kaybolan Barış Kekeç'in cesedini arama çalışması başlattı.

İLGİLİ HABEREski eşini bıçaklayarak öldüren zanlının sözleri kızlarına sinir krizi geçirttiEski eşini bıçaklayarak öldüren zanlının sözleri kızlarına sinir krizi geçirtti
Fotoğraf: İHA

Fotoğraf: İHA

ANNESİ SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ, BABASI DENİZE ATLAMAK İSTEDİ

Acı haberin verilmesi üzerine, olay yerine gelen aile büyük bir hüzne boğuldu. Barış Kekeç'in annesi sinir krizi geçirirken, babası ise denize atlamak istedi. Denize doğru koşarken, çevredeki vatandaşlar tarafından durduruldu.

İLGİLİ HABERGünün en acı haberi! 5 yaşındaki çocuk...Günün en acı haberi! 5 yaşındaki çocuk...

ARKADAŞI KENDİNİ SUÇLADI

Olay anında yanında bulunan bir arkadaşı ise, kendini suçlayarak göz yaşları döktü.

Kekeç'in cansız bedeninin arama çalışmaları sürüyor. İHA

Fotoğraf: İHA

Fotoğraf: İHA

Son güncelleme: 08:29 30.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more