Sözcü Plus Giriş

Nereye saklarsan sakla, Türk polisi bulur

Üsküdar’da ihbar üzerine bir binaya operasyon düzenleyen narkotik polisi girdikleri evin banyosunda yaptığı aramada, baca boşluğundan iple sarkıtılmış düzenekteki poşeti çekince içerisinde çok miktarda “skunk” diye tabir edilen uyuşturucu madde ele geçirdi.

10:10 -

İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı Sokak Suçları ve Narkotim Büro Amirliği ekipleri, Üsküdar Validebağ'da bir adreste uyuşturucu madde depolandığı ve satıldığı ihbarını aldı. İhbar üzerine fiziki takip gerçekleştiren tim, belirlenen adresteki binanın önüne geldi. Burada madde satışı yaptığı belirlenen şahsı yakalayan polis, onunla birlikte eve girdi. Evde ilk olarak salonu arayan polis, çok miktarda uyuşturucu maddenin yanı sıra satışından elde edilen bir miktar para ele geçirdi. Şahsın kelepçelenmesinin ardından salondan banyoya geçen tim, burada da bir süre arama gerçekleştirdi.

ÜSKÜDAR'DA İHBAR ÜZERİNE BİR EVDE ARAMA YAPAN NARKOTİK POLİSİ, BANYODAKİ BACA BOŞLUĞUNDAN İPLE SARKITILMIŞ DÜZENEKTEKİ POŞETİN İÇERİSİNDE ÇOK MİKTARDA 'SKUNK' DİYE TABİR EDİLEN UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRDİ. İHA

ÜSKÜDAR'DA İHBAR ÜZERİNE BİR EVDE ARAMA YAPAN NARKOTİK POLİSİ, BANYODAKİ BACA BOŞLUĞUNDAN İPLE SARKITILMIŞ DÜZENEKTEKİ POŞETİN İÇERİSİNDE ÇOK MİKTARDA ‘SKUNK’ DİYE TABİR EDİLEN UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRDİ. İHA

Baca boşluğundaki düzenekten uyuşturucu fışkırdı

Banyoda arama yaptıkları esnada baca borusu boşluğu polisin dikkatini çekti. Durumdan şüphelenen tim, boşluktan aşağıya bir ip sarktığını fark etti. İpi yukarıya doğru çekmeyen başlayan polis, uyuşturucu madde dolu poşeti görünce şoke oldu. Düzeneği çözen polis, poşetin içerisinde çok miktarda “skunk” diye tabir edilen uyuşturucu madde ve çok sayıda extacy hap ele geçirdi. Uyuşturucu maddeleri ve paralara polis tarafından el konulurken, şahıs da gözaltına alındı.

İHA

İHA

Son güncelleme: 10:50 07.08.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more