İstanbul’da taksici dehşeti

Ümraniye’de taksi şoförü henüz bilinmeyen bir nedenle kavga ettiği kadın yolcusunu bacağından tutarak dışarıya attı. Dehşet anları cep telefonu kamerasına yansırken, yerden kalkan kadın ve vatandaş kaçan sürücünün aracına yumruk ve tekme attı. konu hakkında sozcu.com.tr'ye açıklamalarda bulunan İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu, böyle bir durumun cezasının meslekten ihraç olacağını söyledi.

Olay, dün saat 18.00 sıralarında Ümraniye İstiklal Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, cadde üzerinde kadın yolcuyla beraber seyir halinde olan taksi şoförüyle aralarında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Bunun üzerine şoför aracını durdurarak kadınla tartışmaya başladı.

Taksici ile minibüsçünün yumruk yumruğa kavgası kamerada İlginizi Çekebilir Taksici ile minibüsçünün yumruk yumruğa kavgası kamerada

Tartışmanın büyümesi üzerine sinirlen taksi şoförü, arka koltukta oturan kadını bacağından tutarak dışarıya attı. Neye uğradığını şaşıran kadın yere düşüp vücudunu çarptıktan sonra ayağa kalktı. O esnada şoför ise aracına binerek kaçmaya çalıştı. Yerden kalkan kadınla birlikte çevredeki bir vatandaş kaçan şoförün aracına yumruk ve tekme attı. O dehşet anları ise cep telefonu kamerasına saniye saniye saniye saniye yansıdı.

“CEZASI MESLEKTEN İHRAÇ OLUR”

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası Başkanı Eyüp Aksu konu hakkında sozcu.com.tr’ye açıklamalarda bulundu. Olay hakkında bilgisi olmadığı söyleyen Eyüp Aksu, olayı araştıracaklarını ve böyle bir durumun cezasının meslekten ihraç olacağını söyledi. Aksu ayrıca sürücüye 3006 TL para cezası verilebileceğini ekledi.

BULUN  BU TAKSİCİYİ

Trafikte dehşet saçan taksi şoförünün kaydının silinmesi için meslek odalarını bir an önce harekete geçmeye davet ediyoruz.

İHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...