İstanbul’daki cesetlerin sırrı ortaya çıktı

İstanbul Arnavutköy'de cesetleri bulunan Suriyeli 1.5 aylık hamile N.K ve eşi Lübnanlı M.K olduğu ortaya çıktı.

İstanbul’daki cesetlerin sırrı ortaya çıktı

Çalışmalarını derinleştiren polis, tekstil işi yapan çiftin öldürdükten sonra Başakşehir'deki lüks sitedeki evlerinde gasp eden 2 Suriyeli gözaltına alındı. Ekiper, çiftin 10 yaşındaki çocuklarının akıbetini belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.

İddialara göre, Arnavutköy, Deliklikaya Köyü yakınlarında aralarında bir kilometre mesafe bulunan bir erkek bir kadın cesedi bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri tarafından yapılan ilk incelemelerde kadın ve erkek cesetinin ağızları koli bandıyla bağlandıktan boğularak öldürüldüğünü belirledi.

İstanbul Cinayet Şube Müdürlüğü ekipleri, Arnavutköy'de, ağızları ve burunları koli bandıyla kapatılmış olarak bulunan cesetlerin kimliğini belirlemek için çalışma başlatmıştı. Çalışma kapsamında kadının Suriye uyruklu 1.5 aylık hamile N.K., erkek cesedinin ise eşi Lübnanlı M.K olduğunu belirledi.

Çalışmalarını derinleştiren polis, çiftin tekstil işiyle uğraşan çiftin öldürdükten sonra Başakşehir'deki lüks sitedeki evlerinde paralarını gasp eden Suriye Uyruklu iki şüpheli yakalandı. Polis çiftin 10 yaşındaki çocuklarını bulmak için çalışmalarını sürdürüyor.

İstanbul'da 1 günde 4 ceset bulundu İlginizi Çekebilir İstanbul'da 1 günde 4 ceset bulundu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...